Author Archive for lendr-clean.cz

Úklid pro náročné

Pokud hledáte kvalitní úklid pro náročné, tak zkuste vyzkoušet služby firmy lendr-clean.cz. Tato pražská firma nabízí kompletní plný servis úklidu jak komerčních, tak i nekomerčních prostor. Můžete si objednat jednorázový úklid nebo nechat firmu pravidelně uklízet. Pokud si zvolíte pravidelní denní úklid, firma zajistí i hygienický a desinfekční servis. V neposlední řadě lze domluvit i úklid po rekonstrukcích a stavbách. Firma lendr-clean.cz má již mnoho zvučných referencí, zajišťuje úklid na Velvyslanectví Argentiny, Libanonu, Portugalska, Švýcarské konfederace, Akademie Věd ČR, Základní školy a gymnázia v Čelákovicích a dalších významných firem v okolí.

Umyjeme jakákoliv okna

Pokud si vyberete službu mytí oken Praha, tak zajistíme kompletní čistění a to jakýkoliv druhů oken. Mohou to být dvojdílná šroubovací z paneláků, špaletová ze starších zástaveb nebo nová eurookna plastová. Vše je zohledněno v ceníku služeb. Samozřejmostí je i mytí prosklených výloh i s pomocí horolezecké techniky. Pokud je zájem, zajistí firma i mytí vnějšího pláště budovy.

Vyčistíme koberce

V případě čistění koberců v Praze zajistí firma strojové čistění. To může být několikero druhy, nejsnadnější je mokrá metoda s odsáváním. Při silnějším znečištění se používá kartáčování rotační hlavicí a propírání.  V případě alergiků lze využít přípravky na likvidaci roztočů.

Úklid bytových prostor

Pokud potřebujete zajistit úklid bytových prostor, tak to samozřejmě není problém. Umyjeme dveře, závěsy, topná tělesa, žaluzie, odstraníme graffiti. Poradíme si s jakoukoliv podlahou, ať už z dlažby, PVC či betonu a pokládáme polymerizační vosk. Samozřejmě můžete využít i služeb čistění čalounění sedacích souprav, pohovek a židlí. Dále zajistíme umytí osvětlovacích těles, úklid domu včetně chodníků a odklízení sněhu, samozřejmostí je i údržba zeleně a vyklízení kontejnerů.

Mytí oken nebo čištění koberců

Sháníte seriózní společnost, která se vám postará o kompletní úklid vašich prostor? Nabízí se firma Lendr Clean, která se zabývá úklidem kanceláří i domácností. Společnost svým zákazníkům poskytuje profesionální služby za velmi příznivé ceny. Ke každému klientovi si zachovává individuální přístup s cílem maximálně splnit jeho požadavky. Lendr Clean si uvědomuje, že zákazníci vyžadují precizně odvedenou práci ve stanovených termínech. Jedině tak si udrží svou stálou klientelu. Můžete si tak nechat umýt okna nebo vyčistit koberce od profesionálů za velmi příznivé ceny. Využijte komplexní úklidové služby včetně doplňkových služeb a budete maximálně spokojeni. Úklid bytových domů jedině od profesionálů, kteří se nezaleknou žádné práce.

Lendr-Clean

Mytí oken nikdy nebylo snazší

Mytí oken nepatří mezi oblíbené činnosti. Jedná se o poměrně zdlouhavou a časově náročnou práci, nehledě na to, že vás z toho také mohou pořádně bolet záda. Mnozí lidé tuto činnost často oddalují a nakonec už skrz okna není ani vidět, jak jsou špinavá. Vyřešte to snadno. Objednejte si úklidovou společnost, která vyřeší váš problém efektivně, snadno a rychle, navíc za přijatelnou cenu. Lendr Clean zajistí péči o vaše okna tak, že budete sami překvapeni, jak se budou lesknout. A to není všechno, firma nabízí komplexní úklid domů, bytů nebo kanceláří. Stačí sledovat webové stránky lendr-clean.cz.

Zajistěte si čistotu svého domova

Jednou za čas je nutné provést generální úklid svého obydlí. Tato neoblíbená činnost je mnohdy až deprimující. Jak tedy na to? Je to jednoduché, stačí si objednat úklidovou firmu, která váš byt či dům dokonale uklidí. Budete sami překvapeni, jak může vypadat práce profesionálů. Čištění koberců a čalounění je jen část, kterou vám firma může nabídnout. Nezapomínejte, že okna a koberce jsou základ, ovšem není nad generální úklid. To co vám může trvat i týdny, úklidová firma zvládne za pár dní, někdy i hodin.

Úklid bytových domů a mytí oken

úklid bytových domůNemáte-li díky svým pracovním a každodenním aktivitám žádný čas na úklid, netrapte se tímto problémem a obraťte se na společnost, která vám tyto úkony bez problému zajistí. Takovým subjektem je firma Lendr Clean, která se specializuje na správu, údržbu a úklid bytových domů a nemovitostí.

Profesionální odborník, který se během velice krátkého okamžiku postará nejenom o váš rodinný dům, ale také komerční či průmyslové objekty. Specialista, jenž k těmto činnostem využívá špičkovou techniku a řadu kvalitních a zdravotně nezávadných desinfekčních prostředků.

Díky tomu může být mytí oken a jiné činnosti naprosto snadnou záležitostí.

Profesionální mytí koberců a podobné služby

Bohaté portfolio služeb společnosti Lendr Clean dokáže uspokojit naprosto každého. Využít tak můžete unikátní čištění koberců a jakýchkoliv podlah, čalounění, topných těles, dveří, osvětlovací techniky a řady dalších částí objektů.

Kvalitní čištění může být realizováno prostřednictvím páry, ručně nebo za pomoci vysokého tlaku. V rámci mytí oken si firma poradí s jakýmikoliv modely oken, obložení, včetně venkovních částí, které vyžadují horolezeckou techniku.

I poměrně vyžadované čištění koberců může mít spoustu podob. Od strojního hloubkového aplikování, přes suché metody, až po speciální čištění pro alergiky, kdy jsou stoprocentně zlikvidováni všichni roztoči.

Prvotřídní služby za skvělé ceny

Obrátíte-li se v těchto ohledech na společnost Lendr Clean, setkáte se především s týmem zkušených a dlouholetých profesionálů, jež provádí ono čištění koberců, mytí oken a podobné činnosti. Poznáte, jak vypadá individuální přístup k zákazníkovi a jakých zajímavých cen se můžete domoci v rámci jednorázové nebo dlouhodobé spolupráce při úklidu bytových domů.

Svěřte čištění svých interiérů a exteriérů těm nejpověřenějším, obraťte se na firmu Lendr Clean.