Výkruty, ostré zatáčky, lety střemhlav! Zažijte i Vy adrenalinovou jízdu v oblacích s akrobatickými lety, které můžete objednávat na portálu Tandem-seskok-padakem.cz. Akrobatické lety jsou 100% bezpečné a může si je vyzkoušet opravdu každý. Přinášíme Vám několik cenových alternativ akrobatických letů, zaleží pouze na Vás, kterou si vyberete.

Vyberte si letiště na akrobatické lety
Nahlédněte do našeho portfolia letišť, které realizují akrobatické lety letadlem. Pokud byste si přáli absolvovat akrobatické lety na jiném letišti, neváhejte nás kontaktovat a my pro Vás sjednáme termín akrobatických letů. Vše zařídíme za Vás a navíc za bezkonkurenční cenu! Tandem-seskok-padakem.cz – Vaše cesta za novými zážitky.

Figury akrobatických letů
Chtěli byste se vžít do rolí pilotů, kteří neohroženě brázdí nebesa? Akrobatické lety letadlem Vám toto přání mohou bezezbytku splnit. Na letišti se s profesionálními instruktory můžete domluvit, jaké figury akrobatických letů byste si chtěli vyzkoušet. Po absolvování akrobatického letu získáte dárkový certifikát jako památku.

Vydejte se vstříc do oblak s akrobatickými lety letadlem!