Bioderma to sú vysokokvalitné produkty pre každý typ pleti. Laboratoire Dermatologique BIODERMA je spoločnosť, ktorá vyrába dermato-kozmetické výrobky na zlepšenie a skvalitnenie pokožky. Je to francúzska spoločnosť so sídlom v Lyone, ktorej produkty sa predávajú vo viac ako 70 krajinách sveta. Produkty spoločnosti Bioderma poznajú napríklad v Číne, Japonsku, ale aj Peru či v Jordánsku.

Bioderma to sú produkty pre najcitlivejšiu pokožku. Aby boli produkty Bioderma prehľadné pre zákazníka, ponúka ich spoločnosť v Radách. Vybrať si teda môžete Rady BIODERMA Starnutie kože, Citlivá pokožka, Dehydrovaná a citlivá pokožka, Suchá pokožka, Mastná pokožka, Vlasy a pokožka na hlave, Detská pokožka, Pokožka a slnko, Pigmentové škvrny a Rad Hojenie pokožky. Ide nielen o starostlivosť o pokožku, ale aj hygienu. Spoločnosť Bioderma myslí pri výrobe a inovácií svojich produktov na všetky vekové kategórie, od detí po seniorov. Pre deti máme Rad BIODERMA Pediatric. Ide o naozaj jemné hygienické výrobky aj pre tú najcitlivejšiu pokožku vášho dieťatka.

Pre dámy, ale aj pánov má Bioderma produkt, ktorý spevňuje a tonifikuje pleť, vypína kontúry tváre a vyhladzuje vrásky. Je určený pre vek 45+. Mnohých, a to nielen ľudí vyššieho veku, trápia pigmentové škvrny. Aj v tomto prípade vám vie Bioderma pomôcť. A to nie je ani zďaleka všetko, čo Bioderma ponúka. Vysokokvalitné sú napríklad produkty Photoderm. Ide o produkty určené pre všetky typy pokožke, ktoré chránia pred slnečným žiarením. Laboratoire Dermatologique BIODERMA je skrátka spoločnosť, ktorá ponúka výrobky na hygienu a starostlivosť pre každý typ kožného problému. Je to kozmetika, ktorú odporúčajú aj kožní lekári.