<a href=“http://www.navrasky.cz/eshop/product/35-noni-dzus“ title=“Kde koupit nejlepší Noni juice“>Nejlepší</a> Noni džus je nejpoužívanější léčivá rostlina v Polynésii. Kde koupit nejlepší noni? Nejprve se podíváme na to jak se noni juice vyrábí. Na trhu je spousta různých noni džusů za různé ceny. Jak se v nich správně orientovat? Důležité je zjistit co obsahují. Jestli obsahují konzervanty a další látky, kolik procent plodu noni je uvniř láhve a kde se ovoce noni pěstovalo, jestli má dostatečnou kvalitu už samotný plod. <a href=“http://www.navrasky.cz/eshop/product/35-noni-dzus“ title=“Premium Noni džus“>Premium Noni juice od NHTGlobal</a> se pěstuje volně v přírodě na vulkanické půdě která je bohatá na minerály. Plody jsou dozrálé a poté ručně lisované. Použita je technologie trojího plnění. Výrobek je certifikovaný jako „organic“ noni, získal několik mezinárodních ocenění za kvalitu. Premium Noni můžete koupit od kteréhokoli distributora NHT global.

 

Pomáhá při problémech jako: diabetes, průjem, hypertenze, malárie, bolesti, kožní infekce, artritida 

Blahodárně působí na: oběhový systém, krevní tlak, kardiovaskulární systém, trávicí systém, imunitní systém, emocionální a mentální pohoda

Bohatý na Antioxidanty

Noni přirozeně obsahuje nepřeberné množství fytochemických biologicky aktivních složek.

 

Záznam ze setkání Americké asociace srdečních onemocnění v roce 2006: 

„Po jednom měsíci užívání, noni džus významně snižuje hladinu cholesterolu a triglyceridů u aktivních kuřáků kteří trpí zvýšenou hladinou cholesterolu. „

 

Noni džus využívají obyvatelé ostrovů tahiti v Pacifiku už tisíce let.

Noni přirozeně obsahuje vitamíny, minerály, enzymy, antioxidanty, fytonutrienty a bioflavonoidy. Noni působí na buněčné úrovni, podporuje funkce imunitního systému. Ve světě je toto ovoce označováno za „super ovoce“. Mezi hlavní účinky Noni džusu patří podpora imunitního systému, zvýšení energie a výrazný přísun antioxidantů, které pomáhají tělu zbavovat se volných radikálů.

NHT Global pěstuje plody Noni na organické, mezinárodně certifikované plantáži na nejčistší půdě na zemi… Známý Tahitský prstenec v jižním Pacifiku. NHT Global je hrdým partnerem programu kvality „Náčelník náčelníkovi“. Ovoce Noni je objednává přímo u náčelníka z ostrova Samoa jehož rodina vlastní plantáže už několik století. Ovoce je ručně sklizeno, necháno uležet a bleskově pasterizováno pouze jednou, aby se zachovala jeho účinnost, chuť a kvalita v nejvyšší možné míře. Při výrobě Premium Noni je použita technologie celého ovoce aby se využily a zachovali veškeré klíčové složky tohoto ovoce, které mají blahodárný vliv na zdraví.

 

Složení:

Šťáva z vyzrálých plodů Noni (Morinda Citrifolia)

Noni pyré

Noni prášek

Koncentrát z bílých hroznů

Koncentraát z hroznů Concord

Ananasová šťáva a pyré

Přírodní aroma

100% ovocná šťáva

neobsahuje konzervanty.

 

<a href=“http://youtu.be/inZJlfl_leI“>Prohlédnout video</a>