…vyplatí se do užšího výběru zařadit benzínové a dieselové elektrocentrály Kipor. Přináší totiž řadu výhod, které zpříjemňují jejich běžné i profesionální využití. Výrobky této zavedené značky navíc už mnohokrát prokázaly své kvality, jak dokazují uživatelské recenze nejen u modelů Kipor IG 2000 a Kipor IG2600.

Proč je značka Kipor oblíbená?
  • Tichý provoz, příznivá hmotnost i rozměry, ochrana proti přetížení i nedostatku oleje

  • Všestranné použití – zařízení lze použít k napájení nejrůznějších elektrospotřebičů

  • Kvalitní výstup bez výkyvů – díky tomu lze s elektrocentrálou napájet např. i PC

  • Elektrocentrálu můžete použít také jako záložní zdroj při výpadku elektrické energie

  • Moderní konstrukce zaručuje nízkou spotřebu paliva a tedy příznivé provozní náklady

  • Patentovaný systém vzduchového chlazení a mnoho dalších důležitých výhod

Elektrocentrály v akci

Pokud vás zajímá, jak vypadá jedna z elektrocentrálen v praxi, podívejte se na následující video: http://www.youtube.com/watch?v=W51tb5MnPls. Ve spotu si můžete prohlédnout Kipor IG 2600 a výčepní zařízení Lindr. Zároveň alespoň orientačně zjistíte, jak hlučné (tedy vlastně tiché) tyto elektrocentrály jsou.

Jak si vybrat?

S výběrem vhodné elektrocentrály vám poradí přímo v obchodě, kde budete nakupovat. Pokud vybíráte v e-shopech, napište třeba do www.bahnik.cz, kde mají s elektrocentrálami bohaté zkušenosti. V nabídce najdete například zřejmě nejoblíbenější modely Kipor IG2000 a Kipor IG2600. Pokud potřebujete výkonnější elektrocentrálu, možná vám bude vyhovovat Kipor KDE6500E nebo Kipor KDE12EA. Tyto modely jsou určené pro profesionální využití se vším všudy.