Představujeme Vám Nejpomocníci.cz (www.nejpomocnici.cz) , první a jedinečnou českou platformu, nabízející outsourcing Vašich každodenníc pochůzek a úkolů .
Portálů na mikroslužby vzniká v poslední době na českém trhu spousta, ale náš koncept bude odlišný.
Myšlenka je postavena na základě „Sousedé, pomáhají sousedům“ , kde je Nejpomocníci.cz novým tržištěm pro služby,kde běžní uživatelé, kteří nemají čas pro vyplnění každodenních běžných prací, nebo nemají jednotlivé dovedností, si najímají a využívají služeb specializovaných agentů. Můžete si kdykoliv zadat poptávku po někom / po agentovi, kdo pro Vás tento drobný úkol dokončí, ve stanovené lhůtě za stanovenou cenu.

Nejpomocníci.cz Vám pomáhá žít snadněji, tím, že Vám najde zaručené a kvalifikované jedince, tzv.“Agenty“, kteří Vám pomohou zefektivnit Váš čas na úkor jejich odvedené práce. Obousměrné tržiště Nejpomocníci.cz spojuje jedince, kteří jsou prověřeni přijímacím pohovorem a jsou důkladně vybíráni jen ti z vhodnými vlastnostmi.
K dokončení úkolů, tzv.“Misí“ se zaměřujeme především na velmi vytížené lidi a začínající a velké firmy, kteří tyto Mise zadávají. Nejpomocníci.cz podporuje mikro-podnikání, rozvoj jednotlivých dovedností a schopností jedince, přináší plnohodnotnou platformu na českou scénu, která může být odrazovou platformou třeba pro studenty..   

„Praha a ostatní velká Česká města, mají mnoho obdobných charakteristik – setkávají se tady skupiny lidí se smyslem pro komunitu, velké potenciální portfolio mladých a talentovaných lidí a samozřejmě podnikatelských subjektů. Nabídka se střetává s poptávkou, skupina vytížených obyvatel, kteří mohou a chtějí žít a pracovat efektivněji tím, že svěří své každodenní běžné úkoly našim Agentům“


Nejpomocníci.cz Vám může pomoci v podstatě se vším, nejběžněji od:

  • Nákupu potravin a jejich donáškou
  • Vyzvednutí šatstva v čistírně
  • Počkat ve frontě na připravavoaný iPhone na 5S, lístek na báječnou premiéru, koncert
  • Přípravy na svatby, a jiná jubilea
  • Zajištění úklidu domu a zahrady
  • Výpomoci v domácnosti a dětmi
  • Pomoc s nákupem, dovozem a smontováním nábytku
  • Pomoc při stěhování¨
  • a mnoho dalšího


Nejpomocníci.cz pohodlně vykoná za Vás domácí práce, při unikátním on-line procesu, který Vám najde rychle a bezpečně lidi z Vašeho okolí, na dokončení Vašich každodenních úkolů za rozumné a stabilní ceny. Zákaznicí nám přidají on-line úkol a představu finanční částky kolik jsou ochotni zaplatit za vykonání práce. Posléze budou kontaktování Agenty, většina z nich odpovídá v průběhu 30 minut po zadání Vaší poptávky. Zvolíte si Agenta který Vám bude vyhovovat cenou, dovednostmi a lokací.

Finanční rozpětí za vykonanou práci se liší, odvíjí se na základě obtížnosti a množství vykonané práce, s průměrnými úkoly v ceně od 400,- do 600,- Kč.  se okamžitě ujímají Misí, a po úspěšně skončené práci jsou vyplaceni přes naše webové rozhraní (na běžný účet nebo PayPal.  čímž by jsme rádi čelily nedoplatkům ze stran klienta, a čímž by jsme se vyvarovaly nedůvěryhodnosti využívání našich služeb portálu Nejpomocníci.cz.

Agenti jsou pečlivě vybíráni, a procházejí výběrovými koly. Veškerá práce kladená na Agenty, v rozsahu: nákupu potravin, vyzvednutí šatstva v čistírně, organizace kalendáře, doručení zásilky, organizace večírku, a další, je průběžně kontrolována a nakonec ohodnocena. Tímto si každý Agent buduje svou kredibilitu / důvěryhodnost, a Vy máte právo si ho kdykoliv prověřit a vyzkoušet.

Aktuálně je připravována mobilní aplikace, která umožní jednotlivcům a firmám zadávat Mise, jednoduše za chůze, a získat tak ojedinělý přístup k různým druhům služeb, bez toho, abyste museli využít počítač.
Mimo mobilní aplikace pro iOS a Android, je chystané i API, programovatelné rozhraní, které umí vysílat profily Agentů a jejich dovedností do ostatních webových služeb. Používáte-li třeba nějaký online to-do manager, můžete si najmout na některé úkoly Agenta přímo přes Váš manager úkolů a ušetříte si tak další drahocenný čas. Nebo si najmete soukromého trenéra fitness přímo z Vašeho fitness webu.

Nejpomocníci.cz je otevřen pro zadávání úkolů a brzy bude mít dostupné Agenty po celé České Republice. K přidání úkolu nebo pokud si chcete přivydělat peníze plněním úkolů, navštivte  www.nejpomocnici.cz .