Už ste sa niekedy zamýšľali nad tým, aký je nôž dôležitý pre každého z nás v mnohých chvíľach počas celého dňa? Nôž sa skladá z dvoch základných častí – z čepele a rukoväte, ktoré môžu byť vyhotovené z rozličných materiálov a v rozličnej kvalite.

Malý, väčší či veľký nôž, potrebujú všetci ľudia na rezanie i krajánie. Nôž však nepatrí iba do kuchyne na prípravu jedál, pomáha nám tiež pri prácach okolo domu, používame ho ako náradie, pri športoch (vrhacie , potápačské či rybárske nože) a tiež pri dobrodružných výletoch v horách. Nôž je najstarší nástroj, bez ktorého sa nikto z nás nezaobíde! Slovenská firma NOZIARSTVO za Vami prichádza so skvelou, kvalitnou a širokou ponukou nožov všetkých typov. Či sú to už nože pevné, zatváracie, vreckové, vyskakovacie, kuchynské, náraďové, vrhacie, každý z nich má svoju dôležitú úlohu – pomôcť Vám v každodenných potrebách.

Nože, ktoré ponúkajú, majú svoju prvotriednu kvalitu a svojim výrobcom robia len to najlepšie meno. V prvom rade by sme chceli poukázať na značku špičkových a veľmi obľúbených nožov od švédskej firmy – FALLKNIVEN. Budete iste prekvapení a samozrejme milo potešení prvotriednou kvalitou, pevnosťou noža, jeho ostrím a pekným dizajnom. Firma okrem Fallknivenu ponúka širokú škálu nožov rôznych značiek ako napríklad Fox, Black Fox, IIsakki, Mora, Spyderco, Maserin, Kizlyar, CRKT, Boker, Viper a mnoho ďalších. Firma NOZIARSTVO sa zaoberá nielen predajom a dodávkou nožov špičkovej kvality, ale svojim zákazníkom tiež ponúka doplnkový sortiment na nože.

Ak chcete ochrániť Váš nôž pred poškodením, kúpte si kvalitné, moderné a veľmi užitočné púzdro na nože. Vybrať si môžete z mnohých druhov púzdier (kožené, nylonové, zytelové, horizontálne). Aby ste zábranili nechcenému vytupeniu noža, môžete si zakúpiť rôzne brusivo, brúsky, brúsne sady či veľmi obľúbené brúsne kamene. Pomocou nich zostane Váš nôž ostrí oveľa dlhšie. Firma nezabúda ani na športových nadšencov, milovníkov rybárčenia, poľovníctva a dokonca i potápania.

V ponuke tejto firmy nájdete potápačské nože, nože pre rybárov, poľovníkov a samozrejme nesmieme zabudnúť na nože vrhacie. Ďalším ponúkaným sortimentom, ktorý Vás určite zaujme sú dekoratívne meče, šable na šampanské, mačety a sekery. Doplnkovým sortimentom sú rôzne svietidlá a čelovky značky Klarus, kvalitné nožnice od talianskeho výrobcu Due Cigni, materiál na výrobu nožov a púzdier ( plasty, popruhy, nity, čiernidlá, samostatné čepele). Samozrejme nesmiene zabudnúť na plstené a textilné klobúky, tweedové čiapky, slamené a letné klobúky v rôznych prevedeniach.

Ak ste napr. zberatelia, zháňate nejaký „pekný kúsok“, chýba Vám doplnok nad krb vo Vašom dome alebo si chcete zaobstarať konkrétny nôž či meč, na internetovej stránke nožiarstva Vás čaká skvelé prekvapenie. Stačí napísať text alebo poslať fotografiu noža, ktorý chcete predať alebo kúpiť a poslať do tejto firmy inzerát. Váš text, popis a fotografia budú zverejnené na internetovej stránke tejto firmy a tak Vám pomôžu splniť Vaše želania.

Budete tak mať pravdepodobnejšiu šancu svoj nôž, meč, mačetu alebo iný požadovaný predmet týkajúci sa tohto sortimentu predať alebo kúpiť. Svojim zákazníkom ponúka firma NOZIARSTVO len kvalitu, širokú škálu nožov, mečov, šablí, svietidiel, brusív, púzdier, materiálov a mnoho ďalších výrobkov, ktoré sa týkajú toho najstaršieho a najdôležitejšieho nástroja – NOŽA !