To nejlepší z přírody – Organická síla BIO kosmetiky Oriflame

Oriflame klade velký důraz na ekologii, zachovávání přírodní rovnováhy a ochranu životního prostředí. Vždyť i Švédsko, odkud Oriflame pochází, patří k nejčistčím zemím světa.

Oriflame bio výrobky

S cítěním pro čistotu a jednoduchost zpracováváme přírodní látky tak, aby zůstal zachován co nejvyšší pěstící účinek aktivních látek. Oriflame používá procesy, jako mechanické lisování (např. avokádový olej), extrakce (např. výtažky z břízy), biotechnologie (např. fermentace kyseliny hyaluronové z cereálních extraktů) a syntéza (např. triglyceridy z kokosového oleje).

Oriflame výrobky s bio výtažky

Použité rostliny, které jsou hlavními kosmetickými přísadami následujícíh pleťových řad: Milk & Honey, Grape, Rose Hip, Aloe Vera a Tea Tre; jsou pěstovány v bio podmínkách v ekologicky neporušených oblastech bez použití pesticidů a chemických hnojiv. Plody a byliny jsou sbírány ve správném období, nesmí být nedozrálé, vysušené nebo přemrzlé.

Všechny řady Oriflame jsou dermatologicky testovány.

Pleťová kosmetika od Oriflame

Řada Pure Nature vznikla pod láskyplnou péčí lidí, kteří milují přírodu a mají hluboké znalosti v oblasti rostlinných výtažků a jejich blahodárných vlastností. Vychutnejte si tajemství zklidňující přírodní síly LEVANDULE a BORŮVEK v kvalitě bio!

Víte, že …

  • BORŮVKY jsou bohaté na účinné antioxidanty a díky tomu dokáží chránit pleť před stresem každodenního života. Po staletí se používají ke zklidnění a hydrataci pleti.
  • LEVANDULE, přirozeně aromatická bylina, je zdrojem jednoho z dvanácti základních esenciálních olejů v aromaterapii. Výtažek z levandule vyrovnává hladinu hydratace pleti, zklidňuje ji a zjemňuje.

Milk & Honey Oriflame – Mléko a med

Řada Milk & Honey Oriflame je obohacená krémovou směsí přírodních bioproteinů z mléka a organických výtažků ze sladkého medu. Tato čistá přírodní kombinace má úžasné vyživující a zvláčňující vlastnosti, které pomáhají udržet vyrovnanou hladinu hydratace pleti a hedvábně ji zjemňují.

E-shop Oriflame najdete zde.