Firmu založil její majitel Vladimír Jurečkav roce 1993 a to po 18-ti letech praxe v oboru výroby specializující se na vchodové a interiérové dveře na zakázku.Po 10-letech jsem firmu převzal po svém otci který mě od dětství učil vyrábět interiérové a vchodové dveře.

   

Od počátku se firma truhlářství, stolařství Petr Jurečka orientovala výhradně na zakázkovou výrobu  interierových a vchodových dveří té nejvšší kvality a designu.  A také stylový a luxusní nábytek pro nejnáročnější klientelu.

 

Ve vlastním truhlářství, vybavené nejmodernějšími stroji, vyrábíme interiérové a vchodové dveře z materiálu masivní dub, meranti, který snese ty nejnáročnější nároky na kvalitu a desing.  Na základě zhodnocení trhu a požadavků zákazníků byl zahájen vývoj a následně i výroba ojedinělého typu luxusního nábytku ,vchodové dveře dřevěné,interiérové dveře a zárubně, který splňuje ty nejnáročnější parametry jak na vzhled, tak na kvalitu a použité materiály.

 

Naše stolařství dokončilo vývoj nové, zcela originální řady vchodových dveří,interiérových dveří luxsusního nábytku, která je určena pro milovníky životního stylu preferujícího kvalitu a originalitu s nádechem minulosti.

 

Výrobky, které budou trvale zaujímat výjimečné postavení ve vybavení Vašeho interiéru, mohou být umístěny v obývacím pokoji, pracovně, ložnici, jídelně, dětském pokoji nebo chodbě. Věříme, že zvolený materiál a design našich výrobků plně uspokojí Vaši poptávku po atypickém interiérovém vybavení Vašich pracovních i reprezentativních prostorech s využitím tradice české řemeslné výroby nejen z hlediska kvality, ale i vzhledem k cenové relaci s ohledem na použité materiály.