Uvažujete o založení firmy? O vybudování společnosti, která by vám umožnila vstup mezi zcela rozdílnou a daleko výnosnější klientelu? Potom byste s tímto krokem neměli dlouho otálet a pustit se do práce. Otázkou však zůstává, zda disponujete dostatečnými znalostmi pro založení s.r.o.? Zda jste schopni vyřídit všechny potřebné náležitosti bez jakýchkoliv procesních chyb a ještě v co nejkratší době?

Pakliže vám náročnost tohoto procesu vzala určité iluze, nezoufejte. Je tu totiž Profi-kancelář s.r.o., která vám založení firmy může zajistit, zprostředkovat a bez zdržení dokončit. To vše za nejlepší ceny na současném trhu.

Co vše za vás vyřídí Profi-kancelář s.r.o.

V první řadě půjde o značnou úsporu vlastního drahocenného času. Pod vedením zkušených pracovníků této společnosti dojde k realizaci všech potřebných úkonů v průběhu deseti dnů, kdy vám budou následně předány důležité listiny týkající se založení firmy. Profesionální servis a individuální přístup pouze zaštítí fakt, že vše proběhne hladce a bez jakýchkoliv nesnází.

Po udělení plné moci společnosti Profi-kancelář s.r.o. budou zajišťovány dokumenty a prováděny činnosti, které se týkají:

  • Živnostenského oprávnění
  • Notářského zápisu
  • Složení peněžního kapitálu
  • Zapsání do obchodního rejstříku
  • Přihlášení na potřebných úřadech

Minimální zátěž klienta u založení s.r.o.

Samotné založení s.r.o. tato společnost vyřídí na základě plné moci za vás. Kromě osobní účasti při sepisování notářského zápisu není vaše přítomnost vůbec potřeba. Odborníci Profi-kanceláře se postarají o to, aby veškeré dokumenty byly podány v souladu s aktuálními požadavky. Kromě zřízení živnostenského listu a zápisu nové společnosti do obchodního rejstříku se postaráme i o přihlášení na finančním úřadu, případě k platbě DPH.

Jak sami můžete tušit, má proces založení s.r.o. dvě odvrácené podoby, tu snazší a tu složitější. Je pouze na vás, jakou z nich si zvolíte a zda se necháte hýčkat profesionálním přístupem společnosti Profi-kancelář s.r.o. či nikoliv.

Bližší informace o založení firmy získáte na webu společnosti www.profi-kancelar.cz nebo na bezplatné zákaznické lince 800 880 110.