Získat vízum do Ruské federace stojí čas a peníze. Pokud však svěříte jeho vyřízení odborníkům, ušetříte si řadu starostí a příjemně vás překvapí i samotná cena. Rychlé zpracování žádost a získání víza je samozřejmostí. Příprava na vaši pracovní cestu i dovolenou tak pro vás bude pohodová a bezstarostná. Přečtěte si následující článek a zjistěte, kde o vízum zažádat a kolik vás bude stát.

Kde získat vízum?

Na českém trhu působí několik specializovaných firem, které se zabývají vízovou podporou pro cesty do Ruské federace a dalších zemí. Jednou z nich je i společnost Artevia s.r.o., která pomáhá klientům získávat víza již od roku 2000. Kromě Ruska se navíc specializuje také na Bělorusko nebo Kazachstán. Podrobnější informace najdete na webových stránkách www.artevia.cz. Rozhodně vás však budou zajímat důvody, proč si vybrat právě tuto firmu.

5 + pro Artevia.cz

  • Spolehlivost

  • Rychlost

  • Jistota

  • Flexibilnost

  • Exkluzivita

Cena za vízum

Do prvního září máte jedinečnou možnost získat vízum do Ruska v letní akci za pouhých 1 900 Kč. Běžná přesná cena závisí nejen na typu víza, ale také na době zpracování, za kterou budete mít tento dokument hotový. Pokud chcete znát přesnou cenu za vámi požadované vízum, neváhejte a navštivte stránku http://artevia.cz/viza/viza-do-ruska/formular-pro-ziskani-ruskeho-viza/, kde najdete vše potřebné.

Poradí i s letenkou a ubytováním

Firma Artevia se ale nespecializuje pouze na víza. Nabízí totiž také letenky za skvělé ceny od prověřených leteckých společností až na letiště, kam se potřebujete dopravit. Nechybí ani podpora a zajištění ubytování v Rusku, Bělorusku či Kazachstánu. Pro všechny cestovatele tak nabízí užitečné služby, které vám ušetří spoustu času a starostí – a díky tomu se budete více těšit i na vaši dovolenou či pracovní cestu.