Pokud jste si založili novou s.r.o., ale nepotřebujete klasický pronájem kanceláře, tak jakou další variantu můžete využít? Velmi výhodnou a velmi oblíbenou volbou je virtuální kancelář. Tato jedinečná služba vám zpřístupní profesionální a veškeré zázemí za pár stovek za měsíc. Sídlo firmy v Praze máte zajištěno během několika minut. Nespornou výhodou je, že můžete pracovat odkudkoli, třeba z pohodlí vašeho domova. V tomto článku si přiblížíme výhody virtuální kanceláře a její nabízené služby.

Služby virtuální kanceláře

Služba virtuální kancelář neznamená pouze dobrou adresu na dobrém místě, ale i jiné služby. V místě virtuální kanceláře se nachází recepce, kde budou přijímány faxy a pošta, která vám bude odesílána. Telefony na pevnou linku budou buď obslouženy recepční nebo přesměrovány na váš telefon, a tak vás mohou vaši klienti, anebo partneři zastihnout skutečně kdykoli. Navíc si v tomto prostoru můžete pronajmout i kancelář na obchodní jednání nebo schůzky s obchodními partnery, anebo s klienty. Vždyť v Praze je daleko víc možností, než v menších městech. Zároveň je na vás upřena menší pozornost úřadů, vzhledem k počtu firem, které v Praze jsou. Nebudete platit nic navíc, pouze za pronájem virtuální kanceláře nebo sídla, případně za další služby. Ale pouze ty, které byly opravdu provedeny. Nemusíte platit za lidi, kteří pouze sedí v kamenné kanceláři a zvedají telefony. Navíc si můžete domluvit i další administrativní činnosti, vedení účetnictví, vypracování daní nebo třeba i logistiku.

Přehled jednotlivých nabízených programů

  • MINI-SÍDLO (základní program)
  • PROFI-SÍDLO (standardní program virtuální kanceláře)
  • PROFI-KANCELÁŘ (profesionální virtuální kancelář)
  • moje PROFI (virtuální kancelář podle vašich představ)

Více o programech a cenách naleznete zde:
www.profi-kancelar.cz/cenik-virtualni-kancelar-sidlo-firmy

Bližší informace o konkrétních podmínkách virtuální kanceláře v Praze získáte na bezplatné zákaznické lince 800 880 110 nebo na webových stránkách www.profi-kancelar.cz