Je také vašim snem postavit si srub, srubový dům podle vašich snů a představ? Máme pro vás dobrou zprávu. Není to nemožné, je to dokonce snadno dostupné a podle možností rychle řešitelné.

 

Srubové domy s moderni-sruby.cz

Společnost OK PYRUS s. r. o. – moderní-sruby.cz – k vám přichází s nabídkou realizace vašeho nového a vysněného srubového domu. Tato firma s dlouholetou praxí a láskou k dřevu jako k vynikajícímu stavebnímu materiálu vám pomůže splnit váš sen.

Nabízí vám postavit váš vysněný srubový dům z kvalitního dřeva jako nedocenitelného stavebního materiálu díky svým mnoha vynikajícím vlastnostem.

 

Sruby, srubové domy a roubenky – příroda ve vašem domově

Ideální vlhkost ovzduší, příjemné prostředí plné romantiky, nenáročnost při údržbě, dlouholetá stálost materiálů, jednoduchost a krása – to jsou jedny z mnoha výhod, které vám sruby nabízí. Přemýšlíte-li ekologicky, bude se vám také zamlouvat jedna z nesporných výhod a to taková, že dřevo je znovu obnovitelný stavební materiál.

 

Kdo by si nepřál bydlet v dokonalém domě? Sruby jsou domy, jež jsou vhodné pro celoroční obydlení. V létě vás dřevo, jako stavební materiál, chrání před horkými dny a v zimních měsících je tomu naopak – krásně vás izoluje od prostupu mrazu a zimy.

 

Přemýšlíte-li skutečně o postavení srubu nebo jste teprve na počátku této myšlenky a hledáte více informací, neváhejte se obrátit na společnost OK PYRUS, s. r. o. Ráda vám zodpoví vaše dotazy a nabídne více informací.

Tel.: +420 549 244 506

Email: info@okpyrus.cz

Sídlo: OK PYRUS, s.r.o.
Husovická 4
614 00 Brno