Toužíte po dobrodružství a pořádné vlně adrenalinu? Prožijte s námi nezapomenutelný zážitek, jakým je bezpochyby tandemový seskok! Tandem seskok přináší spoustu emocí – strach, vzrušení, adrenalin, štěstí a radost z překonání svých hranic. Profesionální tandem instruktor s Vámi absolvuje Váš jedinečný den s tandemovým seskokem z výšky kolem 4000 metrů. Vydejte se vstříc do oblak k novým zážitkům!

Tandem seskok za atraktivní ceny
Přinášíme Vám tandem seskok za opravdu atraktivní ceny! Pokud splňujete věkovou hranici 8-108 let a vážíte do 90 kg, pořídíte tandem seskok za neodolatelných 3000,- Kč. Pří překročení váhy je možnost dohody a příplatku. Ceny tandemových seskoků se mohou na jednotlivých letištích lišit. Vyberte si letiště, kde se uskuteční Váš tandem seskok, a skočte si padákem za jedinečné ceny.

Dárkový poukaz tandem seskok
Věnujte Vaší rodině či blízkým originální dárek! S tandem seskokem věnujete zážitek na celý život. Dárkový poukaz tandem seskok čeká na svého majitele. Potěšte své blízké adrenalinovým dárkem, během kterého si prohlédnou matičku zemi z ptačí perspektivy. Dárkový poukaz tandem seskok Vám zaručí opravdové překvapení!