Ubytování v Krkonoších plné poznávání a relaxace
Rádi byste vyrazili na dovolenou, ale do zahraničí se vám příliš nechce? Pokud je tomu tak, můžete využít i krás českých hor – a to například Krkonoš. Nabízejí vám příjemnou relaxaci na čerstvém vzduchu i rozmanitou a nedotčenou přírodu, kterou jinde jen tak nenajdete. Ubytování v Krkonoších vám poskytne například hotel Aurum, který je velice přátelský k dětem.

Za čím vyrazit do Krkonoš?
Do Krkonoš ročně zavítají spousty výletníků, a to nejen díky tomu, že se zde nachází naše nejvyšší hora Sněžka, která dosahuje výšky 1602 metrů. Krom ní sem turisty láká především půvabná příroda s rozmanitou faunou a flórou. Krkonoše jsou bohaté zvláště na lišejníky, mechy a kapradiny, rozhodně zde však nechybí ani zastoupení takové zvířecí říše, které jinde nepotkáte. Ovšem čistě endemit je zde jediný, a to jepice krkonošská, jeden z okřídlených druhů hmyzu.

Relaxace v Krkonoších
Hotel Aurum vám nabízí ubytování v Krkonoších navíc i s příjemným zpestřením v podobě sportu a relaxace. Naleznete zde posilovnu, tenisové kurty či půjčovnu kol a vaše chvilky zde zpříjemní i solárium, sauna, bohatá nabídka masáží či hotelový bazén a whirlpool. Hotel Aurum v srdci Krkonoš, snad našich nejkrásnějších hor – to je volba ubytování, které rozhodně nebudete litovat.