Pokud hledáte kvalitní úklid pro náročné, tak zkuste vyzkoušet služby firmy lendr-clean.cz. Tato pražská firma nabízí kompletní plný servis úklidu jak komerčních, tak i nekomerčních prostor. Můžete si objednat jednorázový úklid nebo nechat firmu pravidelně uklízet. Pokud si zvolíte pravidelní denní úklid, firma zajistí i hygienický a desinfekční servis. V neposlední řadě lze domluvit i úklid po rekonstrukcích a stavbách. Firma lendr-clean.cz má již mnoho zvučných referencí, zajišťuje úklid na Velvyslanectví Argentiny, Libanonu, Portugalska, Švýcarské konfederace, Akademie Věd ČR, Základní školy a gymnázia v Čelákovicích a dalších významných firem v okolí.

Umyjeme jakákoliv okna

Pokud si vyberete službu mytí oken Praha, tak zajistíme kompletní čistění a to jakýkoliv druhů oken. Mohou to být dvojdílná šroubovací z paneláků, špaletová ze starších zástaveb nebo nová eurookna plastová. Vše je zohledněno v ceníku služeb. Samozřejmostí je i mytí prosklených výloh i s pomocí horolezecké techniky. Pokud je zájem, zajistí firma i mytí vnějšího pláště budovy.

Vyčistíme koberce

V případě čistění koberců v Praze zajistí firma strojové čistění. To může být několikero druhy, nejsnadnější je mokrá metoda s odsáváním. Při silnějším znečištění se používá kartáčování rotační hlavicí a propírání.  V případě alergiků lze využít přípravky na likvidaci roztočů.

Úklid bytových prostor

Pokud potřebujete zajistit úklid bytových prostor, tak to samozřejmě není problém. Umyjeme dveře, závěsy, topná tělesa, žaluzie, odstraníme graffiti. Poradíme si s jakoukoliv podlahou, ať už z dlažby, PVC či betonu a pokládáme polymerizační vosk. Samozřejmě můžete využít i služeb čistění čalounění sedacích souprav, pohovek a židlí. Dále zajistíme umytí osvětlovacích těles, úklid domu včetně chodníků a odklízení sněhu, samozřejmostí je i údržba zeleně a vyklízení kontejnerů.