Reklama je nástroj, ktorého cieľom je získať pozornosť. O zákazníkov prebieha tvrdý boj, v ktorom je potrebné byť efektívny. Peniaze vynaložené na reklamu sa musia so ziskom vrátiť. Ako však na to?

Svetelná reklama patrí medzi základné spôsoby propagácie firiem. Je mimoriadne dostupná a zároveň efektívna.

Svetelné reklamy sú široký pojem, ktorý zahŕňa množstvo bežných,  ale aj menej tradičných reklamných produktov. Výroba svetelnej reklamy musí byť kvalitná od samotného návrhu cez vývoj prototypu až po vlastnú produkciu, montáž a servis. Inými slovami – výroba svetelnej reklamy by mala byť vždy v rukách odborníkov, ktorí rozumejú technickej, ale aj umeleckej stránke svetelnej reklamy.

Ross – výroba svetelnej reklamy

Ross s.r.o. je firma zaoberajúca sa výrobou svetelnej reklamy už 20 rokov. Za touto spoločnosťou tak stoja bohaté skúsenosti, ktoré sú zárukou kvalitného výstupu. Snahou firmy Ross je vytvárať svetelné reklamy, ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky užívateľov a pomáhajú zvyšovať predaj.

Ponuka spoločnosti Ross je skutočne široká. Pozrime sa na zopár druhov svetelnej reklamy, ktoré môžu pomôcť vášmu biznisu napredovať a získať nových zákazníkov.

*             3D plastické nápisy
3D nápisy zvýrazňujú svojím označením prevádzky ako v exteriéri, tak i v interiéri. Ich umiestnenie je variabilné, na budove, konštrukcii či stene firmy vytvoria pútavé označenie v 3D rozmere. Podsvietené sú LED žiarovkami, neónom alebo jednoducho nasvietenie pomocou reflektora.
*             svetelné boxy a výstrče
Sú ideálnym riešením pre svetelnú prezentáciu produktov či označenie prevádzky. Táto svetelná reklama sa vyhotovuje v jedno- alebo obojstrannom prevedení
*             interiérová reklama a osvetlenie
Komplexné pomenovanie pre úplné nasvietenie predajne, regálov, stojanov a ďalších predmetov pre efektívne zvýšenie predaja pomocou svetelnej reklamy. Pre nadštandardnú podporu predaja sú riešením dizajnové P.O.S. a P.O.P. materiály.
*             LED displeje a obrazovky
Táto forma svetelnej reklamy ponúka výhody od jednoduchej zmeny obsahu, variability farieb a veľkostí až po nízku spotrebu energie a nízku hmotnosť. Portfólio LED display-ov zahŕňa jednofarebné textové panely, grafické a video panely, digitálne informácie či lekárenské kríže.
*             Citylighty
Využitie svetelnej reklamy všade tam, kde to zákazník potrebuje. Elegantnou formou, v jedno- alebo obojstrannom prevedení , v podsvietenom rámci poskytuje účinnú reklamu v nákupných centrách, letiskových halách, autobusových zastávkach či v pešej zóne.

Ďalšie formy svetelnej reklamy

Ponuka spoločnosti Ross s.r.o. je však omnoho širšia. Kompletnú ponuku výroby svetelnej reklamy nájdete na webových stránkach Ross.sk.