Platíte pravidelně každý měsíc přemrštěné sumy za kancelářské prostory, které jsou umístěny na lukrativní adrese? Využíváte tyto místnosti pouze několikrát do měsíce, ale nechcete se vzdát zajímavé a z hlediska vašeho podnikání, i přínosné adresy? Pokud vaše odpověď na výše uvedené otázky je ano, nabízíme vám ideální řešení. Zkuste využít zcela jiný druh pronájmu, který může být ušit přímo na míru pro vás. Jedná se o virtuální kancelář. Díky ní, můžete mít na svých vizitkách a jakýchkoliv firemních materiálech adresu z Prahy. To vše, za předpokladu zcela symbolických měsíčních nákladů. Nyní si přiblížíme hlavní výhody a služby virtuální kanceláře v Praze.

Základní varianta virtuální kanceláře

Svoji virtuální kancelář si můžete vybrat v jednotlivých kancelářských centrech na Praze 1, 2, 3 a 9 a to u společnosti Profi-kancelář, která nabízí poskytnutí sídla společnosti či kontaktní adresy firmy. Základní variantou v nabídce je program Mini-sídlo, který zahrnuje kontaktní adresu vaší firmy. Tento program nezahnuje služby přebírání a přeposílání korespondence, ale je možné si zřídit dosílku u České pošty. Další šlužby jako je například pronájem kanceláře, zasedačky a další je možno k programu Mini-sídlo kdykoliv přikoupit.

Standardní program virtuální kanceláře

Profi-sídlo je standardním a nejčastěji poptávaným programem virtuální kanceláře. Tento program zahrnuje neomezený příjem a měsíční přeposílání korespondence. Dále je k dispozici i vlastní pevná linka s přesměrováním na váš telefon. Dopisy doručené na vaší virtuální adresu vám jsou v rámci programu Profi-sídlo dostupné online či s upozorněním na e-mail.

Virtuální kancelář pro náročné

Dalším produktovým balíčkem pro nejnáročnější klienty je program Profi-kancelář, který nabízí komplexní služby virtuální kanceláře. Jedná se o rozšíření programu Profi-sídlo o týdenní přeposílání pošty, telefonní linku s operátorem, zasedací místností na dvě hodiny měsíčně zdarma a 20 % slevu na pronájem kanceláře.

Varianta přesně podle vašich představ

Pokud si nevyberete z naší nabídky přednastavených programů, můžete si vše nastavit sami v rámci programu moje PROFI, což je lákavá a často využívaná varianta. Naše společnost poskytující sídla vám pouze naúčtuje jednotlivé poplatky za služby dle sazebníku.

Naše virtuální kancelář Praha je vhodná pro každou firmu, tak si vyberte jeden z našich nabízených balíčků – Mini-sídlo, Profi-sídlo, Profi-kancelář a moje Profi a ušetřete.