Hledáte nové sídlo firmy pro svou společnost a to v hlavním městě a chcete, aby vás nepřišlo na mnoho peněz? Pokud ano, vyzkoušejte virtuální sídlo firmy. Vše je vyřízeno velmi rychle a za příznivou cenu. Pokud si tedy založíte virtuální kancelář, ušetříte mnoho peněz, které byste museli platit za pronájem klasické kanceláře někde na území Prahy (či v jiném městě).

Co vše virtuální sídlo firmy nabízí?

Přes poskytnutí sídla firmy, založení nové společnosti, obsluhu zákazníků, logistiku, vedení účetnictví, administrativu, až po profesionální budování dobrého jména vaší firmy. Společnost Profi-kancelář patřila mezi první poskytovatele těchto služeb v Praze, nabízí tak dlouhodobou stabilitu a záruku profesionality a spolehlivosti. Virtuální sídlo firmy nejsou jen slova na papíře. Sídlo vaší společnosti bude umístěno na dobré adrese v Praze, kam budou moci vaši zákazníci zatelefonovat nebo rovnou přijít, přítomný personál se jim vždy bude věnovat. Pro jednání a porady jsou k dispozici vybavené kanceláře. V sídle firmy bude v případě potřeby zajištěna i zasedací místnost pro jednání se zákazníky nebo úřady.

Jak najít vhodné sídlo společnosti

Pokud jste se ještě nerozhodli pro správné sídlo firmy, umístěte ji do prostor, které patří zprostředkovateli, a můžete čerpat 15% slevu z částky za pronájem kanceláře. Za sympatickou cenu získáte mnoho služeb a výhod. V balíčku je zahrnuto například sídlo společnosti nebo kontaktní adresa. Dále pak individuální telefonní linka s přepojením na váš mobilní telefon, zaslání korespondence, jedenkrát měsíčně zdarma či pronájem kanceláře a zasedací místnosti.

Tak neváhejte a začněte podnikat ihned!