Virtuální Profi-kancelářZávidíte podnikatelským subjektům a velikým společnostem jejich lukrativní adresy na vizitkách a nejrůznějších dokumentech?  Pak nezoufejte, protože tato místa si můžete dopřát i vy. Pomohou vám v tom virtuální kanceláře, které vás oprostí od vysokých měsíčních nákladů v řádu někdy až desítek tisíc korun. Vaše firma totiž bude registrována v rámci virtuální kanceláře na tom nejlukrativnějším místě, přímo v centru velkoměsta a který může být ušit přímo na míru vám. V tomto článku si přiblížíme jednotlivé nabízené balíčky služeb virtuální kanceláře Profi-kancelář s.r.o.

Tato společnost nabízí tyto varianty:

  • PROFI-KANCELÁŘ,
  • PROFI-SÍDLO,
  • MINI-SÍDLO,
  • a vlastní konfigurace služeb.

Postupně si jednotlivé balíčky přiblížíme a začneme u programu PROFI-KANCELÁŘ, který nejlépe prezentuje virtuální kancelář.

PROFI-KANCELÁŘ – nadstandardní virtuální kancelář

Bezpochyby pro tu nejnáročnější klientelu je připraven model PROFI-KANCELÁŘ, který nabízí některé nadstandardní úkony. Mezi ně patří kupříkladu týdenní zasílání příchozí pošty, pronájem zasedací místnosti na dvě hodiny měsíčně zdarma, slevy na využívání zařízených a plnohodnotně vybavených kanceláří nebo služby operátora, který se představuje jménem vaší firmy.

PROFI-SÍDLO – standardní balíček

Standardní balíček PROFI-SÍDLO zahrnuje přesměrování hovorů na vaši pevnou linku, nebo mobil, ale také přebírání příchozí pošty a upozorňování na ni již v ceně. Všechna příchozí pošta vám bude jednou měsíčně zaslána na vámi zvolenou adresu. Výjimkou samozřejmě není ani možnost fyzického využití komfortně zařízených kanceláří, nebo zasedací místnosti.

MINI-SÍDLO – základní program Profi-kanceláře

Základní program firmy Profi-kancelář je MINI-SÍDLO, díky kterému se můžete těšit z lukrativní adresy na Praze 1, 2, 3, nebo 9. Tato adresa bude zapsána jako sídlo vašeho podnikání. Tato nejlevnější varianta virtuální kanceláře slouží jako kontaktní adresa, tedy jako vaše sídlo firmy.

Virtuální kancelář podle vašich představ

Ostatně, zapomínáno není na ty klienty, kteří chtějí virtuální kancelář vyladit k obrazu svému. Společnost Profi-kancelář s.r.o. v tomto ohledu připravila unikátní a všestranný konfigurátor moje PROFI, pomocí něhož si navolíte vámi požadované úkony, které bude obsahovat balíček „Virtuální kancelář“ a na základě čehož také zjistíte výslednou cenu pronájmu.

Bližší informace o konkrétních podmínkách virtuální kanceláře v Praze získáte na bezplatné zákaznické lince 800 880 110, nebo na webových stránkách www.profi-kancelar.cz.