Chystáte se založit firmu, avšak nemáte na to potřebný čas? Pak není nic jednoduššího, než celý proces ponechat na odbornících, kteří se na založení s.r.o. specializují.

Založení firmy na klíč je velmi jednoduché a rychlé. Stačí dát firmě, která se na tento proces specializuje, plnou moc. Následně firma vše vyřídí za vás.

Co vše je součástí založení s.r.o. na klíč

Součástí služeb, které se týkají založení firmy na klíč, je sepsání notářského zápisu, zajištění živnostenského oprávnění, zápis firmy do obchodního rejstříku a další náležitosti. Podstatné je, že při tomto způsobu zakládání společnosti je také složenzákladní kapitál, který v případě s.r.o. činí 200 tisíc korun.

Za 10 dní je hotovo

Založení s.r.o. na klíč trvá pouze kolem 10 pracovních dní. Podnikat jménem vaší nové firmy tak můžete začít téměř ihned poté, co se rozhodnete pro tento krok.

V případě, že byste si firmu zakládali vlastní cestou, trvalo by to o poznání déle, protože byste si veškeré náležitosti na úřadech a shánění dokumentů museli zajistit sami. Nejenže by vám to zabralo hodně času, ale také spoustu energie.

Kde si založit firmu na klíč

A kde se dá založení firmy na klíč objednat? Tuto službu poskytuje kupříkladuKancelářské centrum. Detailní informace o možnosti založení s.r.o., případně i koupě ready made společnosti, se dozvíte na webových stránkách profi-kancelar.cz.

Zde můžete získat firmu na klíč v ceně už od necelých 9 tisíc korun, což je na trhu rozhodně jedna z nejlepších nabídek. Při sjednání navíc získáte slevu na virtuální sídlo společnosti, které se vám možná také bude hodit. Jak jistě víte, jakže společnost musí mít ze zákona sídlo, byť jen virtuální.

Tato forma zakládání společností je zcela legální. V posledních letech ji začíná využívat stále více lidí. Ušetří jim to čas a mnohdy v konečném důsledku také peníze.