Víte, lidé se už dneska prakticky odnaučili hledat si věci sami. Ale pokud je vaše firma skutečně dobrá, svou cestu si k vám dříve nebo později najde každý. Vaše virtuální kancelář vás navíc nemusí nijak omezovat a vy můžete pracovat, kde zrovna chcete a kdy zrovna chcete.

Založení s.r.o. je pro nás hračkou

Dokonce i samotné založení s.r.o. se s námi stává příjemnou, rychlou a snadnou záležitostí. Pakliže uvažujete o založení firmy, možná byste měli zvážit možnost najmout si na založení profesionální firmu. Zakládání s.r.o. je administrativně náročné a běžný člověk se může snadno ztratit ve vyhláškách a jejich výkladech, proto je v určitých případech vhodné využít služeb profesionálního poradenství. Zejména také vzhledem k tomu, že založení s.r.o. od 1.1.2014 je jiné z hlediska platnosti nového občanského zákoníku a nového zákonu o obchodních korporacích, který mění některé kroky založení firmy.

A pokud netoužíte po založení s.r.o, ale chcete se prostě věnovat svému již probíhajícímu obchodu, i tak vám můžeme ve spoustě věcí ušetřit čas i námahu.

Nabízíme pro vaší firmu čí místo podnikání pro vás jako živnostníka ve virtuální kanceláři na adresách Školská ulice v Praze 1, Karlovo náměstí v Praze 2, Husinecká ulice v Praze 3 a Poličanská ulice v Praze 9.