Zajímá vás téma zdvihací zařízení, školení jeřábníků nebo dokonce ocelové konstrukce? Rádi bychom vám prostřednictvím tohoto článku přinesli zajímavé informace o těchto tématech.

JOKR – montáže, s. r. o.

Jednou z několika společností, které se zabývají výhradně nabídkou komplexních dodávek, služeb a distribuce v oboru zdvihacích zařízení a související revizní a školící činnosti, je společnost JOKR – montáže, s. r. o.

Patříte-li mezi ty, kteří hledají jisté odlehčení při starostech o revizi nebo si přejí pořídit zdvihací zařízení a zároveň si tak vytvořit klidné a soustředěné pracovní klima v oblasti manipulace s materiálem, jistě bude správnou volbou využít nabídky společnosti JOKR – montáže, s. r. o.

Tato společnost se pohybuje na trhu ve svém oboru od roku 1991. Během této dlouhé doby si dokázala vybudovat na trhu stabilní zázemí a hluboké povědomí u širokého okruhu klientů i konkurence.

Zdvihací zařízení, školení jeřábníků, ocelové konstrukce

Máte v plánu pořídit si bezpečné a spolehlivé zdvihací zařízení, které vám nabídne přesně takové služby a kvality, které od něj očekáváte i v těch nejnáročnějších podmínkách?

JOKR – montáže, s. r. o. soustředí svou obchodní činnost na výrobu jeřábů, jejich revize a také zajištění potřebné dokumentace, které jsou k provozu takového jeřábu nutné. Součástí jejich produkce je také výroba sloupových a mostových jeřábů, dále také produkce drážek pro elektrické kladkostroje a výroba speciálních uchopovacích prostředků a montážních plošin pro vysokozdvižné vozíky.

Další nabídka, která by vás mohla nemálo oslovit, je nabídka školení jeřábníků. Společnosti JOKR – montáže, s. r. o. vám nabízí odborné školící činnosti, které vás uschopní k této zodpovědné činnosti.

Mluvíme o zaškolení jeřábníků, vazačů, obsluhovatelů, dozorců, regálových zakladačů i provozních techniků těch nejrůznějších zdvihacích zařízení.

Další součástí činností JOKR – montáže, s. r. o. je stavba a montáž ocelových konstrukcí.

Zaujaly-li vás tyto informace o nabídkách společnosti JOKR – montáže, s. r. o., můžete získat více informací na těchto kontaktních místech:

Tel.: +420 377 387 974

Email: jokr@jokr-krysl.cz

Adresa:

Domažlická 261/74
318 00  Plzeň-Skvrňany