Jedním z velmi účinných řešení, jak v této době ušetřit náklady na provoz firmy, je využít službu poskytnutí sídla firmy. Co si pod tímto pojmem můžeme představit? Znamená to, že registrační adresu vaší společnosti, kterou máte zapsanou v obchodním rejstříku jako oficiální (registrační) sídlo firmy, si umístíte k nám do naší virtuální kanceláře. Tedy vaše sídlo firmy bude na adrese Praha. Výhoda je, že v sídle firmy nemusíte být osobně přítomni. Dále se dozvíte další výhody služby virtuálního sídla firmy.

Získáte lukrativní sídlo firmy

Nespornou výhodou virtuálního sídla firmy je to, že poskytuje veškeré výhody kvalitní lokality sídla i bez vaší přítomnosti. Díky službě virtuální kancelář získáte sídlo firmy na Praze 1, Praze 2, Praze 3 či Praze 9, a přitom můžete pracovat v pohodlí vašeho domu. Pokud za vámi klienti na tzv. dobrou adresu přijdou neohlášeni, pracovníci poskytovatele služby se jim budou věnovat. V případě, že si s klientem domluvíte schůzku nebo si naplánujete firemní jednání, bude vám k dispozici zasedací místnost s veškerým kancelářských a cateringovým servisem přímo v místě sídla firmy.

Základní služby virtuální kanceláře

Virtuální sídlo firmy nazývané též virtuální kancelář je vlastně adresa, kterou máte zapsanou v obchodním rejstříku, ale nemusíte zde být osobně přítomni. Podnikatelské centrum Profi-kancelář se postará o klienty ohlášené i neohlášené, postará se vám o došlou korespondenci, máte možnost využít pevné telefonní linky s obsluhou nebo zasedačku pro jednání s klienty a úřady, kancelář na porady a přípravy. Virtuální kancelář můžete využít na několika adresách v Praze. Od adresy firmy se odvíjí měsíční poplatek za virtuální sídlo firmy. Kromě těchto velice výhodných nabídek vám podnikatelské centrum  nabízí i jiné služby.  Nákup již existujících firem nebo založení nové společnosti. Podnikatelské centrum se postará o registraci na obchodním rejstříku, finančním úřadě a vyřídí vše potřebné i s jinými potřebnými úřady. K virtuální kanceláři můžete navíc využít služby jako je vedení účetnictví, daňové konzultace a IT služby.

Přehled jednotlivých programů virtuálního sídla firmy

Hlavní programy služeb:

  • MINI-SÍDLO (základní program virtuálního sídla)
  • PROFI-SÍDLO (standardní a nejčastěji poptávaný program naší virtuální kanceláře)
  • PROFI-KANCELÁŘ (virtuální kancelář s profesionálním zázemím)
  • moje PROFI (vlastní konfigurace služeb)

Více o programech a cenách naleznete zde:
www.profi-kancelar.cz/cenik-virtualni-kancelar-sidlo-firmy/

Poskytnutí sídla firmy – další služby

Vedení účetnictví je často poptávanou službou, kterou ke službě poskytnutí sídla firmy můžeme nabídnout. Z postupně shromážděných zkušeností jsme získali představu o tom, jak si zákazníci představují spolupráci při vedení účetnictví – potřebují nejen účetního, který jednorázově zpracuje podklady, ale oceňují i možnost kdykoliv vytvořit či upravit doklady přímo v účetním systému nebo získat informace aniž by museli účetního kontaktovat.

Vyvinuli jsme tedy systém on-line účetnictví. Nejen, že se postaráme o komplexní vedení účetnictví a zpracování přiznání s 3 měsíčním odkladem, ale navíc všechna data jsou zákazníkovi přístupná kdykoliv, on-line přes internet, aniž by byl nucen kupovat software či licenci.

Pokud vás zaujala nabídka virtuálního sídla firmy a chtěli byste se dozvědět více, navštivte webové stránky www.profi-kancelar.cz, kde se dozvíte více.