Rádi byste uspořádali pro svou rodinu, blízké, přátelé nebo zaměstnance soukromou oslavu, firemní večírek, hostinu, vernisáž, raut či prostě jen párty? Právě pro Vás je tu catering Jižní Čechy, který Vám pomůže vše splnit dle Vašich představ a přání. Nabízí nespočet cateringových služeb, jako jsou bankety, galavečeře, recepce, rauty, coffe breaky, pracovní obědy, koktejly nebo dokonce pečení prasete a v neposlední řadě také zahradní a svatební hostiny.

Někteří z nás by přeci jen radši ohromily své okolí vlastním kulinářstvím v podobě malé rodinné oslavy nebo velké zahradní párty. Máte vybráno, co budete podávat i místo, kde byste trávili Vámi vybraný nezapomenutelný zážitek pro všechny. V případě těchto venkovních akcí je hlavním nepřítelem počasí. Aby tuto akci nemohlo nic překazit, nabízí se Vám půjčovna stanů Jižní Čechy s výběrem mezi stany nůžkovými, velkokapacitními, přístřešky nebo přímo dřevěný stánek.

Pro velkokapacitní oslavy,párty nebo hostiny nejsme většinou vybaveni vším potřebným a hlavně v takovém množství. Tento problém Vám snadno vyřeší zapůjčení gastro zařízení Jižní Čechy.  K dispozici je Vám porcelán, sklo, příbory, elektor zařízení nebo kuchařské a barové vybavení. Toto vše by mělo Vaši akci dovést k dokonalosti.