Není vám lhostejná zábava a bezpečnost vašich dětí?

Rádi bychom vám přinesli pár zajímavých informací o významném výrobci dětského nábytku pro děti, dětských prolézaček, dětských matrací a mnohých jiných výrobků určených dětem.

 

Daneco – výrobce dětského nábytku a jiného vybavení nejen do mateřských školek

Společnost Daneco se již řadu let zabývá vývojem, výrobou a také prodejem výrobků z polyuretanové pěny pro mateřské školy.

Sortiment této profesionální společnosti je tvořen kvalitními, bezpečnými a certifikovanými produkty, jako jsou:

·         dětské prolézačky (molitanové prolézačky a různé překážkové dráhy)

·         dětské matrace

·         dětské stavebnice, kuličkové bazény

·         dětský nábytek, lehátka, vozítka

·         produkty pro rozvoj motoriky

·         hračky na zahradu a mnohé jiné produkty

 

Daneco zařadilo do svého výrobního produktu také školní žíněnky, dopadové plochy, různé cvičební pomůcky a také gymnastické nářadí.

Zabavit dítě je někdy zapeklitá záležitost, ovšem s produkty společnosti Daneco to bude vždy snadné. Jejich výrobky jsou nejen zábavné, ale také nabízí širokou možnost variability jednotlivých komponentů.

Hlavním cílem Daneco je především maximální kvalita produkce a bezpečnost dětí. Daneco klade vysoký důraz na přesnost zpracování, dokonalou ergonomii a také nezávadnost všech výrobků, která je podpořena bezpečnostními atesty výrobků i používaných materiálů.

Dáváte přednost kvalitě před kvantitou, chcete bezpečnost a to nejlepší pro vaše děti? Nemusíte již dále hledat. Společnost Daneco je vhodný dodavatel vybavení nejen pro mateřské školy, ale také do různých center nebo vašeho domova.

Více informací naleznete na následujících kontaktech:

Tel.: +420 544 228 498

Mobil: +420 603 848 882

Email: info@daneco.cz

Adresa: DANECO spol.s r.o. , Sušilova 566/34, 664 51 Šlapanice