Luxusní šperk vás ozdobí a rozzáří při formálních i neformálních příležitostech, dosáhnete jím exkluzivního dojmu a upoutáte pozornost. Stejně výjimečné se pro vás může stát darování takového šperku blízké osobu. Originální šperky vám nabídne česká společnost JK JITKA KUDLACKOVA JEWELS, která působí na našem trhu již od roku 1993, od r 2000 je také registrovanou obchodní značkou. V součastné době firma zaujímá významnou pozici na našem trhu. Jejich specializací je kvalitní ručí práce, založená na tradiční české šperkařské škole. Vlastní výroba se soustřeďuje na kompletní sortiment šperků s drahými kameny, a perlami, dále pak zásnubní a snubní prsteny. V současné době provozují v Praze také dva obchody. V prodejnách jsou mimo vlastních šperků nabízeny také tuzemské a zahraniční renomované značky, prodej doplňují značkové hodinky.

Společnost JK JITKA KUDLACKOVA JEWELS je jedinečná tím, že sami navrhují, vyrábí, prezentují a sami prodávají výjimečné, designové šperky ručně zhotovené, společně s profesionálním poradenstvím etiky nošení šperků. Správně vybraný šperk dokáže vyjádřit vaše postavení ve společnosti, podtrhne důležitost situace, zdůrazní celý dojem z vás, okouzlí, upoutá pozornost, bude mít velký vliv i na vaše sebevědomí.

Ruční výroba kvalitních šperků spočívá v postupném zpracování zlatého materiálu až k finálnímu výrobku. Zlato se tvaruje, řeže, protahuje, piluje, letuje, brousí, leští, matuje… to vše díky jedinečným vlastnostem zlata ve spojení s řemeslnou zručností. Tím dosahují vysoké kvality šperku, originality a jedinečnosti každého jednotlivého výrobku. Proč nejdou cestou strojní výroby? Vychází to z vnitřního pocitu, přesvědčení i profesní zručnosti, která je předávána generacemi. Vlastní inspiraci čerpají v historii, různých entitách, v přírodě, ale i v technice. Nebrání se i módním trendům, cílem je aby každý šperk podtrhl osobnost zákazníka. Hlavním krédem je maximální uspokojení i těch nejnáročnějších potřeb a požadavků zákazníka, spolu se stále vzrůstající úrovní poskytovaných služeb. Jelikož jsou sami výrobci i prodejci, potěší vás i příjemnou cenovou hladinou. Oslňte i vy své okolí vytříbeným vkusem, pořiďte si originální a jedinečný šperk od společnosti JV JITKA KUDLACKOVA JEWELS.