Oriflame přichází s kosmetickou novinkou, která nadchne nejen ty, kteří chtějí používat výrobky zodpovědné k naší planetě, ale také všechny, kteří ocení kvalitní kosmetickou péči.

Kosmetika řady Ecobeauty Oriflame nabízí prvotřídní přírodní péči o vaši pleť, ale současně také myslí i na krásu naší zelené planety. Společnost Oriflame při vývoji a výrobě řady Ecobeauty Oriflame spolupracovala se čtyřmi světovými organizacemi, od nichž poté obdržela certifikáty potvrzující splnění nejpřísnějších parametrů eticko-ekologické výroby přírodní kosmetiky.

Každý certifikát potvrzuje dodržení standardů výroby ve specifické oblasti, kterou se daná organizace zabývá. FAIRTRADE certifikát potvrzuje, že výroba kosmetiky Ecobeauty umožňuje pěstitelům a řemeslníkům v rozvojových zemích zlepšit jejich životní podmínky a podporuje ochranu životního prostředí.

Certifikát ECOCERT zaručuje optimální využití přírodních složek a produktů ekologického zemědělství při výrobě Ecobeauty. Současně deklaruje minimální množství použitých syntetických látek.

Označení VEGAN slouží pro výrobky, jež neobsahují složky získané ze zvířat a nejsou testovány na zvířatech. Podporuje tak vaše rozhodnutí o etickém nákupu. A nakonec certifikát FSC (Forest Stewardship Council) deklaruje, že použitý papír pochází ze zodpovědně spravovaných lesů. Řada Ecobeauty nabízí díky pečlivě vybraným přírodním složkám mimořádně účinnou antioxidační péči.

Všechny výrobky z řady Ecobeauty využívají technologie Natural Pro-Blend™, díky níž jsou k vaší pleti velmi jemné, posilují ji a chrání. Ecobeauty uvádí trojici pleťových krémů, jejichž účinky se vzájemně perfektně doplňují. První z řady je Vyhlazující oční krém Oriflame Ecobeauty s velmi lehkým přírodním složením, který vyhlazuje jemné linky a redukuje otoky a tmavé kruhy kolem očí.
 Přináší pocit obnovené pleti kolem očí.

Dalším z řady je Vyhlazující denní krém Oriflame Ecobeauty, který pomáhá obnovit pleť, posílit její ochrannou bariéru, a tak bojovat proti nedokonalostem.

Řadu doplňuje Vyhlazující noční krém Oriflame Ecobeauty, jenž intenzivně vyživuje a obnovuje pleť a chrání ji, zatímco vy spíte. Vyhlazuje jemné linky způsobené dehydratací, zlepšuje tón pleti a redukuje viditelnost pórů. Všechny tyto krémy jsou chráněny moderním vzduchotěsným balením šetrným k životnímu prostředí.