Patříte mezi milovníky modelových železnic, chcete obnovit či rozšířit vaši sestavu vláčků a příslušenství, nebo chtěli byste dokonce obdarovat svou rodinu nebo někoho blízkého modelovou železnicí?

Výborný nápad, jak někoho potěšit nebo dopřát sám sobě radost.

Happy Model – modelové železnice a spousta dalšího příslušenství

Společnost Happy Model se pohybuje ve svém oboru podnikání, čímž je nabídka a prodej modelových železnic a dalších modelových řad, již několik let.

Počátky svého podnikání datuje již od roku 1992 a během této doby se jí podařilo rozšířit svůj sortiment natolik, že svou nabídkou dokáže uspokojit každého zákazníka, doslova i profesionála v oblasti modelových železnicí.

Zajímá vás sortiment společnosti Happy Model?

Je skutečně bohatý, přesvědčte se sami:

·         nejrůznější mašinky a modely vláčků – lokomotivy TT, vagóny, sety, koleje TT a tratě, modelové kolejiště a příslušenství

·         vláčky TT i jiné velikosti

·         vojenské „military“ modely

·         hasiči, sanitky, policie

·         modely letadel, lodí

·         miniaturní postavy a figurky

·         domečky, stavby

·         modelové kolejiště a modelová krajina

·         kutil – modelář

·         různá literatura a katalogy

 

Ať už hledáte nové koleje, lokomotivy, vagónky či jiné doplňky k vaší vlakové soupravě soupravě, věříme, že vás tato nabídka plně uspokojí. Můžete si vybrat z modelů různých velikostí ať už se jedná o vláčky TT nebo větší.

Více informací a zároveň také kompletní a podrobnou nabídku sortimentu společnosti Happy Model naleznete na jejich internetových stránkách.