Stále se vyhýbáte zrcadlu, protože nejste spokojeni se svou postavou? Zkoušeli jste hubnout různými způsoby, ale nepodařilo se? Pokud se ptáte, jak zhubnout zdravým způsobem, rádi Vám odpovíme – v tělocvičně Tiger Gym! Nahlédněte na naše webové stránky kickbox-praha.cz, kde se dozvíte všechny potřebné informace.

V Tiger Gym poradíme, jak zhubnout
Vyzkoušejte u nás zdravé hubnutí, které Vám vydrží. Rady, jak zhubnout, Vám dodají naši kvalifikovaní trenéři, kteří Vám sestaví tréninkový plán a jídelníček přímo na tělo. Trenéři zjistí, jestli je pro vás vhodnější cvičení v posilovně, či některý z našich dalších možností tréninku – sebeobrana Jiu Jitsu, BJJ Fight, kickbox či MMA. Každé tělo si žádá individuální přístup, nechejte si poradit, jak zhubnout v Tiger Gym.

Zhubni i Ty!
Zhubněte zdravě, snadno a již napořád. Stačí dodržovat tyto zásady:
• pravidelné cvičení dle tréninkového plánu
• dodržování pitného režimu
• strava dle doporučeného jídelníčku, častěji a v malých dávkách

Hubněte s Tiger Gym
Pokud se budete držet našich doporučení a změníte Vaši životosprávu, zanedlouho se můžete těšit na svou vysněnou postavu. Zpevníte ji, zlepšíte držení těla, spálíte přebytečné tuky a díky tomu se budete cítit mnohem lépe a nabiti energií. Pitný režim, cvičení a námi doporučená strava Vám dodají živiny potřebné ke kvalitnějšímu životu. Víme, jak zhubnout!

Stále se ptáte, jak zhubnout? Dostavte se do Tiger Gym a dostanete odpověď!