DUBOVÁ KRÁLOVSKÁ POSTEL Z DUBOVÉHO MASÍVU BETLER – RUDOLF 

Královská postel Betler RUDOLF je vyrobená s tradicí české ruční výroby a je určena pro nejnáročnější klientelu. Postel vznikla na základě požadavků náročné klientely, proto jsme obratem zahájili vývoj a následně i výrobu této ojedinělé luxusní postele. Královská postel Betler RUDOLF splňuje ty nejnáročnější parametry na vzhled i na kvalitu použitých materiálů. 

Královská dubová postel je určena pro milovníky životního stylu, preferující kvalitu a originalitu s nádechem historie a luxusu

Součástí postele jsou i pevné lamelové rošty a noblesní stylově zpracované luxusní noční stolky z dubového masívu. 

Postele jsou vyráběny pod prémiovou značkou Betler. Postele značky Betler se vyznačují špičkovou kvalitou a perfektním zpracováním se zaměřením na luxus. 

Exkluzivní luxusní dubová ložnice představuje dokonale jemné zpracování s precizním důrazem na detail. Materiál použitý na výrobu je speciálně vyhledáván, neboť potřebujeme dubové dřevo s tzv. “pěknými léty“, které dodávají ložnici starožitný výraz. Velmi složitá je i následná povrchová úprava, která dává posteli nezaměnitelný charakter s nádherným světelným efektem, samotná povrchová úprava se moří do adstínu TEAK, pro lepší zvýraznění dřevěné struktury. Atmosféru starožitného nábytku podtrhují i stylové dobové kovové úchytky a aplikace

Celomasivní dubová ložnice dokáže vykouzlit ve Vašem interiéru nádhernou atmosféru pro Vámi prožité nejkrásnější chvíle. Každá postel je unikátní a originální, což ještě více podtrhuje výjimečnost této Královské postele. Díky tomu, že postel přímo vyrábíme, jsme schopni vyrobit do interiéru i skříně a komody. 

Technické informace

Materiál postele: dřevo – masiv DUB 
Rozměr: 180 x 200 cm (celkový rozměr: 217 x 210 x 108 cm) nebo 160 x 200 cm (celkový rozměr: 197 x 210 x 108 cm) 
Výška čela 108 cm 

Materiál nočních stolků: dřevo – masiv DUB. 
Rozměry: šířka 63 x hloubka 40 x výška 65 cm. 

Lamelové rošty: Pevné rošty do postele, lamely uloženy v kaučukových pouzdrech. 

Rosty.cz