Potřebujete zajistit kvalitní soudní překlady z němčiny nebo do němčiny? Záleží Vám na jejich přesnosti? Potřebujete kvalitní ověřené úřední překlady německý jazyk? Nabízím Vám ověřené soudní překlady veškerých dokumentů z němčiny do češtiny a z češtiny do němčiny.

 

Nabízím Vám kompletní překladatelský servis pro jednotlivce i společnosti – překlady veškerých dokumentů a listin popř. tlumočení na úřadech a při soudních jednáních. Základní kámen mé práce tvoří externí spolupráce s předními českými i zahraničními advokátními kancelářemi a bankovními ústavy.

 

Garantuji Vám stoprocentní důvěrnost při zpracování Vašich dokumentů. Nejsem zprostředkovatelská agentura a veškerou překladatelskou činnost provádím osobně. Vaše soudní překlady neopustí moji kancelář. Díky tomu, že úřední překlady německý jazyk provádím osobně, neplatíte žádný poplatek za zprostředkování. Proto Vám za provedení ověřených překladů mohu nabídnout výhodnější ceny než překladatelské agentury.

 

Jsem Vám k dispozici v centru Prahy a dokážu maximálně vyjít vstříc Vašim požadavkům. Samozřejmostí je individuální přístup a snaha zpracovat obdržené zakázky v požadovaném rozsahu i termínu.

 

Menší zakázky překládám standardně do druhého dne, ale dokážu zajistit i expresní soudní překlady, kdy přeložený dokument můžete mít hotový ještě týž den. Při práci na větších zakázkách se lze dohodnout na individuálním řešení dle Vašich požadavků. Potřebujete kvalitní úřední překlady německý jazyk? Obraťte se na profesionála s více než dvacetiletou praxí.