Bella-donna – První homeopatický lék, který si můžete objednat na eshopu www.chytrezdravi.cz

Bella-donna je první lék, který byl použit opravdu jako homeopatikum. Bella-donna neboli rulík zlomocný patří od dávných dob mezi základní magické rostliny evropské lidové medicíny. S. Hahnemann věděl, nakolik je účinná, a používal ji pro léčbu svých pacientů, ale toxické vlastnosti Bella-donny nebyly úplně bezpečné, proto začal Hahnemann snižovat dávku cestou ředění a protřepávání. Zjistil, že při homeopatickém ředění se pozitivní účinek léčiva zvyšuje a zároveň se snižují nežádoucí a vedlejší účinky včetně toxických. Proto homeopatické léčba nemá vedlejší nežádoucí účinky. S pomocí Bella-donny se zrodila homeopatická farmakologie a homeopatická technologie výroby léčiv.

Bella-donna velmi účinně léčí angíny a chřipky. Pomáhá při akutních, závažných nemocech s vysokou horečkou virového nebo bakteriálního původu. Bella-donna je velkým lékem proti bolesti hlavy, břicha, kloubů, pomáhá při přehřátí na slunci s vysokou teplotou. Lékaři-homeopaté z Anglie a Francie, doporučují užití tohoto léku při každém podezření na infekční onemocnění s vysokou horečkou virového nebo mikrobiálního původu, jako pojistku, když si lékař není jistý, nakolik bude použití antibiotik či antivirotik účinné

Kalium carbonicum pomůže posílit srdce i cévy

 

Naše zdraví je ovlivňováno počasím, střídáním dne a noci. Kalium carbonicum je lék, který účinně pomáhá zbavovat se potíží, které nás mohou potrápit během chladných zimních měsíců, kdy dochází také k úbytku slunečního světla. Kalium carbonicum řeší zdravotní problémy, které nastávají koncem října a začátkem listopadu. K viditelnému zhoršení zdravotního stavu pacienta obvykle dochází kolem druhé a páté hodiny ranní a vždy vlivem ochlazení a tmy.

Kalium carbonicum se používá při léčení potíží dýchacích cest, jako jsou bronchitida či chronické astma. Léčí problémy se srdcem spojené s asterosklerózou. Posiluje srdeční činnost a cévy. Je i lékem alergie na chlad.

Kalium carbonicum je také velkým lékem proti slabosti a vyčerpanosti. Doporučuje se především starším lidem, kteří trpí asterosklerózou, při rekonvalescenci po infekčních nemocech včetně chřipky.  

Výše uvedené informace mají pouze informativní a vzdělávací charakter, nenahrazují konzultaci s odborníkem v případě zdravotních potíží.

Celý sortiment homeopatik můžete objednat v eshopu www.chytrezdravi.cz , kde vedou veškeré přípravky skladem.