Mít pronajatou kancelář na lukrativním místě, jako je například centrum Prahy, není žádná levná záležitost. Tedy v případě, pokud máte kancelář reálnou. Víte o tom, že je možné získat i speciální virtuální kancelář? Za takovou neplatíte tisíce, ale třeba i jen několik stokorun měsíčně. Ušetřené peníze tak můžete investovat jinam.

Co je virtuální kancelář?

Virtuální kancelář funguje na podobném principu jako kancelář běžná, ovšem s tím rozdílem, že platíte až směšně nízkou cenu. Kupujete si totiž pronájem místa, na kterém vlastně nemusíte fyzicky být. Současně ale k pronájmu virtuální kanceláře patří služby jako je vyřizování korespondence nebo telefonátů a pronajmout si můžete i konferenční místnost, třeba i na dvě hodiny. Platíte tedy jen za to, co skutečně využíváte.

Podoby virtuální kanceláře

Pakliže se podíváme například na portfolio společnosti Profi-kancelář s.r.o., jistě vašemu oku neuniknou tyto modely virtuálních kanceláří.

  • MINI-SÍDLO
  • PROFI-SÍDLO
  • PROFI-KANCELÁŘ

V rámci jednotlivých programů si totiž můžete dopřávat zcela odlišných služeb. Kromě pronajaté adresy tak získáte pravidelné přeposílání korespondence, telefonní linku s operátorem, možnost využívání zasedací místnosti s občerstvením zdarma nebo skenování příchozích dopisů. Servis, který plnohodnotně uspokojí vaše náročně potřeby při obchodním styku nebo běžném využívání virtuální kanceláře.

Využijte praktický konfigurátor virtuální kanceláře

Profi-kancelář s.r.o. vám prostřednictvím svých balíčků, ale také praktického konfigurátoru, předkládá své letité, odborné a prvotřídní zkušenosti v té nejlepší podobě. Profesionální zázemí virtuální kanceláře, která bude mít určitě pozitivní vliv na rozvoj vašeho podnikání.
Přehodnoťte proto své rozhodnutí týkající se využívání předražených pronájmů v Praze a zakomponujte do své volby i věhlasnou a praktickou virtuální kancelář. Řešení, které vás bude stát mnohonásobně méně financí, avšak s naprosto shodným výsledkem. Služba šitá přímo na míru.