Představujeme vám nový dispečink dopravy pro všechny, kteří cestují po Praze nebo okolí. Za pouhých 18 Kč/km se tak můžete nechat odvézt kamkoli potřebujete – pohodlně, rychle, včas a spolehlivě. Stejně komfortní je i objednání taxi, které můžete provést několika způsoby.

Ceny nejlevnějšího taxi

Služby www.nejlevnejsi-taxi.cz dlouhodobě patří mezi nejvýhodnější v Praze. Jízdné za jeden km je pouhých 18 Kč. Příznivé jsou také nástupní sazby a ceny za čekání. Provozovatel Taxi Praha s.r.o. navíc poskytuje garanci nejlevnější ceny. Podrobnější informace o zkontrolování správné ceny jízdy si můžete přečíst v sekci Kontrola účtenky.

Zjistěte cenu taxi on-line

Když chcete zjistit cenu za odvoz taxíkem předem, stačí jednoduše zadat start a cíl cesty do virtuálního taxametru. Tento užitečný nástroj najdete na stránkách www.nejlevnejsi-taxi.cz a to včetně mapky, kde se vám zobrazí trasa celé cesty. Nechybí ale ani další užitečné informace jako třeba délka trasy, ceny taxi a magistrátní cena pro porovnání.

Jak si taxi objednat?

Pro objednání nejlevnějšího taxi v Praze můžete využít telefonní číslo 226 000 226, poslat SMS nebo si stáhnout novou mobilní aplikaci, která vám vše usnadní. Aplikace je dostupná pro mobilní telefony Apple, Android i všechny ostatní. Díky webové aplikaci ji totiž mohou využívat všechna zařízení s připojením na internet – tedy i starší telefony Nokia, zařízení BlackBerry nebo běžné PC.

Nabídka pro řidiče

V současné době najdete na stránkách nejlevnejsi-taxi.cz nabídku spolupráce s titulkem „Vyzkoušejte řídit novou Škodu Octavia III jako řidič taxi“. Provozovatel tak nabízí možnost stát se řidičem taxi a pořídit si vlastní vůz Škoda Octavia III se slevou 20 %. Firemním řidičům navíc umožňuje výhodný pronájem bez vstupních nákladů. Podrobnější informace se dozvíte na výše uvedených stránkách.