Řada OPTIMALS od Oriflame nabízí produkty pro každodenní péči o pleť.

Každá z vás je jedinečná a potřebuje něco jiného. Totéž platí i pro naši pokožku. Optimals nabízí řadu produktů, které uspokojí požadavky každého typu pleti.
Spojuje v sobě sílu vědy i přírody, z tohoto spojení vzešly komplexní výrobky cílené na konkrétní potřeby pleti, které pomáhají optimalizovat pleť k její přirozené kráse.

Díky účinné kombinaci přísad může tato značka nabídnout hodnotné produkty řešící konkrétní požadavky ženy v každem věku.

OPTIMALS vznikla pro ženy každého věku s rozličnými specifickými potřebami pleti, pomáhá oživit mdlou a unavenou pokožku.

Jedním z výrobků řady Optimals jsou – Okysličující pleťové kapsle Optimals Oxygen Boost Oriflame .

Jak je použít?

– Krouživým pohybem odtrhněte vršek kapsle, vytlačte obsah do dlaně a naneste jej na obličej a krk, jamně vmasírujte do pleti až do vstřebání.

Pro podporu použijte okysličující krém Optimals Oxygen Boost Oriflame cz a pak ochraňte okolí očí pomocí Okysličujícího očního krému Optimals Oxygen Boost Oriflame.

Okysličující oční krém Optimals Oxygen Boost™

 

Okysličující oční krém Optimals Oxygen Boost™

Aby pleť vypadala svěže, naneste obsah kapsle na pokožku před použitím Okysličujícího krému Optimals Oxygen Boost Oriflame kapslí aplikujte v průběhu 14ti po sobě jdoucích dní. Kód výrobku 18154.

Okysličující pleťové kapsle Optimals Oxygen Boost™

 

Okysličující pleťové kapsle Optimals Oxygen Boost™

Veškeré výrobky Oriflame najdte na našem webu Oriflame.