Malý kelímek od Oriflame plný zázraků

Zázračný kelímek je jeden z originálních a neprodávanější výrobek od firmy Oriflame.Tento maličký kelímek obsahuje plno kouzel, je velmi účinný a hojí suchou, popraskanou a podrážděnou pokožku. Je to produkt více účelů, který vám nesmí postrádat v žádná žena v žádné kabelce.

Je vyroben z přírodních složek, stejně jako všechny ostatní produkty od Oriflame. Obsahuje včelí vosk a lanolin, který dělá tzv. ochranný štít proti úniku vlhkosti, zvláčňuje pokožku a chrání ji před hydratací.

Zázrační kelímek od Oriflame.

V 70.letech byl na trh uveden jako oční přípravek Oriflame. A brzy se zjistilo, že zákazníci firmy Oriflame tento výrobek používají k jiným účelům a to k odstranění řadu jiných specifických problémů pleti. Hlavně na vyléčení suché pokožky. Proto se tzv. Zázračný kelímek od Oriflame. stal víceúčelový krém, který ihned léčí různé problémy na pokožce. Již se jich prodala přes 12 milionů kosů za posledních 10let a dostal se tak mezi nejprodávanější výrobky od společnosti Oriflame. Tato čísla hovoří za vše. Vyzkoušejte ho a sami poznáte, jaké nemalé zázraky se ukrývají v kam malém kelímku od Oriflame..

Zázračný kelímek od Oriflame si můžete zakoupit pod kódem 1276, tento výrobek je doporučen Asociací vizážistů a stylistů ČR. Výrobek se prodává také s karamelovou ( kód 17342) a mandlovou příchutí (kód 24467). Je to skvělý dárek jak pro vás tak i pro vaše blízké. Kvalitní přírodní kosmetiku si můžete zakoupit přímo na našem E-shopu Oriflame.

Pokud se stanete kosmetický poradce Oriflame, můžete veškeré přípravky Oriflame nakupovat s velkou slevou a to 23%. Zaregistrovat se můžete ihned na našem webu.

Zázračný kelímek Karamelový zázračný kelímek

 

Zázračný kelímek   

Karamelový zázračný kelímek