Ortopedie je lékařský obor, který se zabývá onemocněním pohybového ústrojí, ať už vrozenými vady nebo onemocněním způsobeném nežádoucí deformací. Ortopedie řeší také funkční onemocnění, různá poranění pohybového a podpůrného aparátu, dále se zabývá rehabilitací, prevencí a léčbou onemocnění pohybového ústrojí.

 

Kvalitní ortopedické pomůcky od ORTH-MED s. r. o.

Naše firma ORTH-MED s. r. o. soustředí svou podnikatelskou činnost také na výrobu a prodej ortopedických pomůcek. Jelikož ortopedie je obor, která se také z velké části zabývá především prevencí, mimo pooperačních ortéz dodáváme na současný trh široký sortiment ortopedických pomůcek.

 

Ortopedické pomůcky pro každého

Jste-li v situaci, kdy také vy nebo vaši blízcí potřebují využít ortopedických pomůcek, rádi nabídneme pomoc.

Náš sortiment je dostatečně široký na to, aby dokázal kvalitně a účinně pomoci pacientovi, který momentálně řeší určitý ortopedický problém.

Nabízíme vám bohatý výběr z našich ortopedických pomůcek, mezi kterými naleznete například bandáže, kotníku, zápěstí a Achillovy šlachy, hrudní zádové ortézy, trupové, kolenní, loketní a zápěstní ortézy a mnohé další ortopedické pomůcky.

 

Naším cílem a také prioritou je co nejvyšší spokojenost všech pacientů, kteří hledají pomoc při řešení svých obtíží u nás. Naše ortopedické pomůcky vám zaručují maximální funkčnost a kvalitu. Jsme si jisti, že díky prvotřídním materiálům a preciznímu zpracování našich ortopedických pomůcek docílíte opět snazšího pohybu a navrácení Vašeho zdraví.

 

Jsme vysoce konkurenčně schopná společnost, která rehabilitační pomůcky a ortézy nejen prodává, ale také sama vyrábí. Díky tomuto faktu se vám můžeme nejen zaručit za jejich kvalitu, ale také být vysoce pružní v oblasti individuálních potřeb a požadavků každého našeho klienta.

 

Věříme, že právě my jsme tím vhodným partnerem pro Vaše zdraví, bezbolestný a bezproblémový pohyb.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!!!