Jste domácí kutil, malá nebo velká firma či společnost?

Chcete si vybrat z více než 12. tisíc položek železářského zboží?

Potřebujete kvalitní hutní materiál a hutní výrobky?

Navštivte firmu EIKA a.s. ve Znojmě. Věřte, že veškeré vaše přání a požadavky budou k vaší spokojenosti splněny!

Firma EIKA a.s. Znojmo vyrobí, prodá za skvělou cenu a v případě vašeho požadavku i doveze svým nákladním automobilem kamkoliv si budete přát veškerý sortiment hutního materiálu a hutních výrobků. Ať už potřebujete betonářskou ocel, výztuže do betonu, ocelové nosiče, profilové ocele, jekly, trubky, střešní plechy, kari sítě, dráty, barevné kovy, podlahové rošty a další hutní výrobky nebo materiál.

Potřebujete-li ke své práci nebo jen pro domácí kutilství nářadí, stroje a železářské zboží, i v tomto vám firma EIKA a.s. jistě vyhoví. V jejich železářství zakoupíte vše! Barvy, laky, tmely, dřevěné násady na nářadí, smrkové nebo borovicové palubky, hadice, kompletní soupravy na zabijačku, kamna na dřevo, klempířské výrobky (měděné, pozinkované, titanzinkové), veškerou kotevní techniku, lana a řetězy, spojovací materiál, svářecí materiál, kompletní materiál pro instalatéry a topenáře, žebříky, zámky a kování a neskutečně mnoho dalšího železářského zboží.

Nejen pro své zákazníky, ale i pro širokou veřejnost firma EIKA Znojmo a.s. otevřela NONSTOP čerpací stanici, kde si můžete za výhodné ceny natankovat naftu, benzín, LPG a další pohonné látky. Součástí čerpací stanice je i nabídka prodeje propanbutanových láhví.

Kvalitní a rychlé služby, profesionální přístup k zákazníkovi, vždy skvěle vypracovaná zakázka a široký sortiment nabízeného zboží dělá firmu EIKA a.s. ve Znojmě odborníkem na hutní materiál, hutní výrobky a železářství.