Najít si práci v současné době není jednoduchým úkolem. Počet pracovních míst stagnuje a úřady práce nejsou zárukou odpovídajícího profesního uplatnění. Lidé hledající zaměstnání se proto kromě povinných návštěv ÚP více zaměřují na moderní trendy ve vyhledávání práce. Z pohodlí svých domovů si mohou např. vytvořit kvalitně postavený a strukturovaný online životopis. Uchazeči jsou zcela zdarma zařazeni do databáze, která je hojně využívána zaměstnavateli a personálními agenturami, pro které jsou tato místa hlavním zdrojem pro vyhledávání vhodných zaměstnanců.

 

Moderní portál rychledoprace.cz využívá mnoho nástrojů ke zprostředkování práce s výhodami směřovanými k aktivním uchazečům, které jsou významným motivačním prvkem. Přidanou hodnotou oproti konvenčním metodám hledání zaměstnání (tištěná inzerce, úřady práce) je především pružnost systému a rychlost výměny informací (kontakt mezi uchazečem a firmou, pozvání k pohovoru apod.).

Jednoduchost, přehlednost a v neposlední řadě i přizpusobitelnost novým trendům a aktuálnímu dění na trhu práce. To vše na jednom místě.

 

Využitím systému internetového vyhledávání uchazeči svoji šanci na trhu práce výrazně zvyšují.