Tím nejtriviálnějším způsobem jak založit novou s.r.o. je bezpochyby využití služeb subjektu, který se v této problematice cítí, jako ryba ve vodě. Firma, která se o všechny náležitosti postará za vás a bude vaší pravou rukou při zakládání společnosti s ručením omezeným.

Mezi takové odborníky patří bezpochyby Profi-kancelář s.r.o., která v tomto segmentu přináší spoustu hodnotných a cenných zkušeností, které vám pomohou se založením s.r.o. do deseti pracovních dnů.

Pouhé dva týdny vás dělí od okamžiku, kdy na trh můžete vstoupit jako plnohodnotný podnikající subjekt s nápady, myšlenkami a vizemi.

Co obnáší založení s.r.o. na klíč?

V případě tohoto úkonu musí být provedeny minimálně následující činnosti:

  • Notářský zápis
  • Zajištění potřebných oprávnění a zapsání do obchodního rejstříku
  • Výpomoc při uhrazení kapitálu
  • Přihlášení na patřičných úřadech

Několik procedur, které však vyžadují pevné nervy při jednání s úředníky a spoustu drahocenného času. Výsledek však bude vždy pozitivní. Po výše uvedené lhůtě obdržíte všechny potřebné listiny a dokumenty, které prokazují vaše majetkové právo k nové společnosti, a můžete se směle pustit do podnikání.

Jak sami můžete vidět založení s.r.o. může být snadnou záležitostí, stačí pouze vědět, kde hledat pomocnou ruku a na koho se v této záležitosti obrátit.

I vy můžete mít během několika dní svoji vysněnou společnost s ručením omezeným, za pomoci odborníka na slovo vzatého, kterým je výše uvedená společnost.