Jste v situaci, kdy potřebujete využít služeb úklidové techniky a zároveň sháníte takovou úklidovou techniku, která zvládne nepříjemnou práci za vás bez problémů a zbytečných komplikací?

Jste-li majitelem rozsáhlé společnosti nebo třeba i malé firmy, jistě by se vám hodily podlahové mycí stroje, značkové průmyslové vysavače nebo jiné úklidové prostředky. Každý takový pomocník vám dokáže prokázat velmi ceněnou práci a zároveň ušetřit váš čas a peníze.

 

Podlahové mycí stroje, průmyslové vysavače a úklidové prostředky – NBS úklidová technika

Jednou ze společností, která vám tyto druhy úklidové techniky nabízí, je NBS úklidová technika. Tato společnost se již řadu let věnuje tomuto oboru podnikání. Během této doby si dokázala vybudovat pevnou pozici a hluboké povědomí u mnoha zákazníků.

Počátky podnikání společnosti Ing. Petr Novotný – NBS úklidová technika se datují již od roku 1992. Od této doby až do současnosti rozšířila tato společnost svůj sortiment úklidové techniky na komplexní balíček veškeré techniky nutné k profesionálnímu úklidu.

V současnosti aktivity této společnosti zahrnují nejen prodej těchto strojů, ale také nabídku jejich servisu. V nabídce je úklidová technika značek NILFISK, COLUMBUS, CLEANFIX, HEUTE a mnohých dalších osvědčených výrobců.

 

Proč využít služeb úklidové techniky společnosti NBS úklidová technika?

Stejně jako podlahové mycí stroje, tak také průmyslové vysavače a jiné profesionální úklidové prostředky vám dokáží výrazně usnadnit každodenní rutinní úklid prostor. Pomocí této úklidové techniky se vám podaří docílit maximálního a pečlivého úklidu všech prostor, i těžce dostupných.

Máte-li zájem dovědět se více informací o nabídce zboží a služeb společnosti NBS úklidová technika nebo máte zájem o konkrétní zboží, obraťte se na tyto kontaktní údaje:

Mobil: +420 602 366 602
Email:nbs@nbs.cz