Pražská směnárna s nejvýhodnějšími kurzy

V Praze vznikla zcela nová směnárna Auraaktiv, která vám přímo v centru Prahy nabízí ty nejvýhodnější směnné kurzy, se kterými se v Praze můžete setkat.
Tato nová směnárna pro vás totiž pravidelně sleduje aktuální směnné kurzy ve všech Pražských směnárnách a může vám tak nabídnout ty nejlepší ceny za nákup či prodej bankovek. Aktuální směnné kurzy si můžete prohlédnout na webových stránkách www.auraaktiv.cz, kde se také dozvíte, že po vás tato směnárna nebude chtít ani žádný manipulační poplatek.

Směnárna Auraaktiv se speciálním VIP kurzem

Nová Pražská směnárna Auraaktiv se může také pochlubit speciálním VIP kurzem, který je vám v jiných směnárnách k dispozici až při transakcích s objemem nad 25000 Kč.
Tento VIP speciální směnný kurz je k dispozici zcela každému, kdo využije VIP kupón, který vám tato směnárna nabízí volně ke stažení na svých webových stránkách www.auraaktiv.cz.
Využijte i vy všech možností, které vám tato Pražská směnárna nabízí a nakupujte či prodávejte bankovky cizích zemí za ty nejvýhodnější směnné kurzy, se kterými se v Praze můžete setkat.