Bydlíte v krásném kraji Jižních Čech nebo v některém z jeho přilehlých regionů a chcete si postavit rodinný dům?

Váš dům volá po změně, rekonstrukci nebo opravě?

Pokud jste si na některou z otázek odpověděli ano, neváhejte kontaktovat a využít spolehlivé i profesionální služby moderní stavební společnosti LUSACB s.r.o.

Tato dynamická, moderní a klienty chválená stavební společnost vám splní všechna přání a požadavky ohledně stavby nebo rekonstrukce rodinného domu v Jižních Čechách. Firma LUSACB s.r.o. sídlí v Českých Budějovicích a své moderní rodinné domy na klíč, rekonstrukce domů a stavby typových domů staví v regionu Jižních Čech.   

Při stavbách rodinných nebo typových domů na klíč v Jižních Čechách a při rekonstrukcích rodinných staveb rozhoduje v této firmě kvalita, rychlost, garance ceny, profesionální přístup a spokojenost klienta.

I když rychlost výstavby rodinného domu v Jižních Čechách nebo rekonstrukci může vyvolávat špatně odvedenou práci, v této firmě tomu tak není! Propracovaný stavební systém, znalost trhu a kvalitních, stavebních materiálů firmy LUSACB s.r.o. vám přinese úsporu času, financí a bydlet můžete ve svém nově postaveném nebo zrekonstruovaném, vysněném domě během několika měsíců.  A v budoucnu vás o tom přesvědčí dlouhá životnost staveb a kvalita provedených prací na stavbě.

Další skvělou nabídkou a profesionální službou této firmy z Jižních Čech je garance ceny. I přes stále rostoucí ceny stavebních materiálů a stavebních prací, koncová cena stavby či její rekonstrukce se nemění.

Prohlédněte si velmi lákavou nabídku rodinných typových domů firmy LUSACB s.r.o. Tyto nízkoenergetické stavby vás nadchnou svými dispozicemi, moderním vzhledem a krásným, pohodlných bydlením.

Protože postavit rodinný nebo typový dům není jednoduché a provází h také mnoho přísných pravidel, nespočet dokumentů a vyřizování na úřadech, stavební firma LUSACB s.r.o. poskytuje také odborný, poradenský servis a služby na profesionální úrovni. Odborníci na slovo vzatí, zkušenosti a tým ochotných lidí vám poradí v úplných začátcích. Při vašich začátcích stavby rodinného nebo typového domu či jeho rekonstrukce vám tato firma zhotoví projektové dokumentace, vyřídí stavební povolení, pomůže s vyřízením financování stavby, kolaudačního rozhodnutí nebo zajistí ohlášení či zahájení užívání stavby. Nebudete tak muset „obíhat“ úřady, „nezapomenete“ tak na vyřízení žádného důležitého dokumentu a svůj ušetřený čas můžete věnovat např. nákupům vybavení domu nebo své rodině.

Splňte si svůj sen a postavte si krásný rodinný nebo typový dům pomocí firmy LUSACB s.r.o. Věřte, že se budete domů velice rádi vracet a s celou vaší rodinou budete pohodlně bydlet celý svůj život.