Pokud stále ještě váháte, kterým směrem by se mělo Vaše dítko ubírat po dokončení základního vzdělání, dáme Vám malou nápovědu. Chcete-li, aby se mu dostalo kvalitního vzdělání a profesionálního pedagogického přístupu, zvolte společně s ním Soukromou střední odbornou školu Velvary. Tato volba se určitě vyplatí!

Všechny potřebné informace se dozvíte na sosvelvary.cz.

Střední odborné školy – kvalitní partner
Střední odborné školy jsou odbornou přípravou do problematiky, která dospívajícím přinese poznatky o oboru, který je zajímá. Střední odborná škola Velvary přichází s oborem Sociální činnost, po jehož absolvování bude mít student kompletní přehled v oblasti sociální péče a ekonomiky, své studium zpečetí maturitní zkouškou. Střední odborné školy jsou kvalitní přípravou do budoucího života, vyberte si i Vy Střední odbornou školu Velvary.

Vykročte tím správným směrem – se Střední odbornou školou Velvary
Naše Soukromá střední odborné škola je zaměřena na individuální přístup ke každému studentovi, zaručuje kvalifikovaný a zkušený pedagogický sbor a příjemné prostředí střední odborné školy, které je zárukou kvalitního vzdělání. Dbáme na zavádění moderní techniky, která umožní studentům lépe se ve svém oboru zorientovat a pochopit mnohé souvislosti. Střední odborná škola je startem do života Vašeho dítěte, nezanedbejte proto jeho začátek.

Střední odborná škola Velvary – správný krok do budoucnosti.