Snubní prstýnky Brno i všechny ostatní šperky vyrábíme tradičními ručními výrobními technikami. Výhodou ruční práce je především osobní přístup k požadavkům zákazníka. Vychází z toho, že každý prsten je vyráběn samostatně a vzniká tedy originál.

Není proto problém všechny parametry zlatých šperků upravovat podle vašich představ. Při sériovém způsobu výroby odléváním to není možné, vzhled snubního prstenu je dán tvarem formy. Zabezpečujeme i výkup zlata.

U Zásnubní prsteny upravíme:

Tvary profilu snubních prstenů – všechny modely v kolekci mohou mít rovný hranatý,nebo oblý zakulacený tvar.

Barvy i kombinace barev snubních prstenů – všechny vzory mohou být vyrobeny v jiné barvě než mají ve vzorníku, např. se žlutou drážkou uprostřed mohou být vyrobeny jako žluté prsteny s bílou drážkou a naopak.

Šířky snubních prstenů – pokud se vám některé prsteny ke svatbě ve vzorníku zdají moc široké, můžeme je zúžit nebo rozšířit .

Tloušťky snubních prstenů – masivnost lze např. zvětšit o vyklenutí zevnitř prstenů .Tím vznikne čočkovitý tvar,díky kterému lze prsten lépe nasazovat.

Počet kamenů zasazených v prstenu – ano, i počty kamenů se dají změnit. Když je třeba v drážce v řadě zasazených pět kamenů,můžeme vám tam zasadit jakýkoliv jiný počet nebo jsou-li kameny osazené po celém obvodu, lze je zasadit jen do poloviny nebo naopak.

Velikost kamenů zasazených v prstenu – kameny mohou být větší nebo menší než jsou na vzorcích,jejich velikostem se uzpůsobí i vzdálenosti drážek.Nebo lze u dámských prstenů kamínky úplně vypustit, popř. v pánských zase přidat.

Vzdálenosti vodorovných drážek – jde posunovat i s vodorovnými drážkami, Zásnubní prstýnky tedy může mít např. užší kraje a širší prostředek než má vzorek.

Tvar oblých drážek – u řady našich vzorů se vyskytují drážky oblé ve kterých jsou často zasazené v dámském provedení kameny. Také jde změnit její šířka.

Jak z výše uvedeného vyplývá, můžete na snubním prstenu měnit podle svých představ úplně vše. Zároveň nemusíte mít ale strach, že by výsledný výtvor nevypadal dobře.

Text o lásce s prstenem:

Po šírošíré hladině umdlelý dívka zrak upírá; po šírošíré hladině nic mimo promyk hvězd nezírá; Dívčina krásná, anjel padlý, co amarant na jaro svadlý, v ubledlých lících krásy spějí. Vře plnou – v čas lásky – láskou každý tvor. Jarmilo!! Vejca pomlaskova slava, vozrata se tvoja hlava. Stvořil Chňáchal, stvořil hnůj, a DanDan to pozřel, fůj! Oba koncir s opica a nákup zlata, je tu vsecko na pica. Kromě toho byly v kečupech také pesticidy a rajčata v některých výrobcích Snubní prsteny nahrazovala jablečná dřeň, karotka nebo cibule. – Tak zašel dnes dvacátý den, v krajinu tichou kráčí sen.

Běda mi!“ Vtom lůny zář jí známou osvítila tvář; hrůzou se krev jí v žilách staví. pach prachu strachu ách úúú kykyryký!!! Tiché jsou vlny, temný vod klín, vše lazurným se pláštěm krylo; nad vodou se bílých skví šatů stín, a krajina kolem šepce: „Jarmilo!“ V hlubinách vody: „Jarmilo! Soput elte amigo, gorte vitre vo co go. Malá chvíle se prsteny ke svadbě, a již co čápa vážný let, ne již holoubě či lílie květ, bílá se plachta větrem houpá se Prsteny. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj. Tak skoná strašný lesů pán! – Teď slzy rychle utírá, rukou si zraky zastírá upírajíc je v dálné kraje, kde jezero se v hory kloní, po vlnách jiskra jiskru honí, po vodě hvězda s hvězdou hraje.