Zjistili jste, že nepotřebujete vlastní kancelář? Pokud ano, můžete využít populární službu virtuální kanceláře. Díky ní si můžete užívat profesionální administrativní zázemí za zlomek ceny. Virtuální sídlo firmy je zajištěno během několika minut. Není to lákavá nabídka? V tomto článku si přiblížíme jak virtuální kancelář skutečně funguje a jaké programy je možné využít.

Virtuální kancelář od profesionálů

Se společností Profi-kancelář s.r.o. získáte například služby přesměrování hovorů na vámi zvolené telefonní číslo, upozorňování na novou korespondenci, pronájem kanceláře a mnoho dalších služeb. Pro náročnější klientelu je k dispozici zkušený operátor, jež bude za vás vyřizovat hovory. V případě potřeby je možné využití komfortně zařízených a plně vybavených kanceláří nebo zasedací místnosti. Nemusíte se tedy obávat jakéhokoliv kontaktu s úředníky, které zkrátka máte kam vzít.

Naše virtuální kancelář je díky své snadné dostupnosti a minimálním pořizovacím nákladům velmi výhodným řešením. Všichni naši klienti mohou získat velice profesionální služby a perfektní servis. Podnikejte proto s námi a využijte některou z našich lukrativních adres, které nabízíme na Praze 1, 2, 3 nebo 9.

Přehled jednotlivých nabízených programů

Hlavní programy služeb virtuální kanceláře od společnosti Profi-kancelář:

  • MINI-SÍDLO (základní program virtuální kanceláře)
  • PROFI-SÍDLO (standardní program virtuální kanceláře)
  • PROFI KANCELÁŘ (virtuální kancelář s nadstandardními službami)
  • moje PROFI (vlastní konfigurace využitých služeb)

Více o programech virtuální kanceláře naleznete na webu společnosti Profi-kancelář www.profi-kancelar.cz nebo na bezplatné zákaznické lince 800 880 110.