Začínáte podnikat a přemýšlíte, na čem můžete ušetřit? Jednou z největších položek bývá zařízení a provoz kanceláře. Mnoho z nás přitom paradoxně administrativní budovu každý den nepotřebuje. Není to však jen samotný pronájem a energie – pokud nechcete vařit kávu návštěvě sami, bude potřeba zaškolit a zaplatit zaměstnance. Vše přitom lze vyřešit velmi elegantně – stačí virtuální sídlo firmy v Praze. Že vám pojem virtuální sídlo nic neříká?

Sídlo firmy bez vlastní stále kanceláře, tedy virtuální sídlo Praha je populární služba, kterou využívá stále více podnikatelů, kteří nepotřebují non-stop administrativní zázemí. Jednoduše si necháte zapsat do obchodního rejstříku adresu kancelářského centra (Máte na výběr z adres Praha 1, Praha 2, Praha 3 a Praha 9), které vám virtuální sídlo firmy zajistí a bude se vám starat o korespondenci i neohlášené návštěvy. Školený pracovník se postará o to, abyste své dopisy, maily či telefonáty obdrželi všechny a včas. Je jen na vás, zda si necháte přeposílat poštu každý den nebo jednou za měsíc.

Virtuální sídlo Praha má i další výhody. Pokud máte své dosavadní sídlo na adrese v menším městě, vystavujete se riziku častějších kontrol. Pronajměte si sídlo firmy v Praze a získáte exkluzivní adresu, která je atraktivní pro klienty, ale zároveň představuje jistou ochranu před příliš častými kontrolami. V Praze připadá návštěva FÚ na jednu společnost v průměru jednou za sto let.

Pokud budete potřebovat reprezentativní místnost pro jednání s úřady či důležitými klienty v sídle firmy, máte ji mít. Zasedačku můžete mít kdykoliv k dispozici, stačí zjistit vytížení ostatními subjekty, které využívají stejné virtuální sídlo firmy. Cena za pronájem virtuální kanceláře je v porovnání s klasickým pronájmem naprosto zanedbatelná položka.

Virtuální sídlo Praha představuje skvělý způsob jak ušetřit náklady na provoz kanceláře. Tyto ušetřené finanční prostředky investujte účelnějším způsobem – třeba do reklamy – a ještě dnes si objednejte služby virtuálního sídla nebo kanceláře.

Virtuální sídlo Praha můžete poptávat u firmy Profi-kancelář s.r.o. a rovnou využít i jejích adres a to Praha 1, Praha 2, Praha 3 a Praha 9. Více také na www.profi-kancelar.cz