Hledáte léty ověřenou a praxí zkušenou truhlářskou firmu s kvalitní truhlářskou výrobou?

Již nehledejte! Jindřichův Hradec skrývá firmu Holoubek nábytek, která splní všechna vaše přání a požadavky.

Tato firma se zabývá výrobou zakázkového i sériového nábytku. Nejen kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, zdravotnický nábytek a další moderní, kvalitní výrobky ze dřeva si můžete nechat vyrobit touto firmou z jižních Čech. Truhlářství Holoubek vám nabízí také dodání kompletního vybavení interiéru nebo výrobu oken, dveří, eurooken, schodů, schodišť, pergol a dalších truhlářských výrobků. Kuchyně si můžete podle svého přání nechat zhotovit a dodat i s moderními, kvalitními a tolik potřebnými vestavěnými spotřebiči.

Veškeré rozměry a výroba kuchyňských linek této jihočeské firmy vychází z nejen z přání a požadavků zákazníka, ale jsou také v souladu s normami pro výrobu kuchyňských linek pro jižní Čechy a s ergonomií lidského těla.

Nenechte se přemlouvat a zařiďte si svou kancelář moderně, vkusně a prakticky nábytkem Holoubek z jižních Čech. Podle vašich potřeb a požadavků vám odborníci na slovo vzatí vyrobí různé druhy skříněk, konferenční stolky, sedačky, kování a mnoho dalšího kancelářského zařízení. A to z moderních materiálů mnoha barev a té nejlepší kvality.

Do výroby této firmy z jižních Čech patří také zdravotnický nábytek. Příjemné prostředí, praktičnost a pěkný vzhled v ordinacích, čekárnách, nemocnicích nebo laboratořích splnění všech vašich požadavků budete mít s firmou Holoubek nábytek z jižních Čech. 

Výroba nábytku jižní Čechy dodává nábytek zdravotně nezávadný, splňující všechna hygienická pravidla a normy.

Kvalitní výroba, krátké dodací lhůty, návrhy interiéru a jeho vybavení, zpracování grafických návrhů a konzultace jsou samozřejmostí, kterou si můžete dopřát díky této firmě.

Svěřte se do rukou zkušeným odborníkům při výběru nábytku jakkoliv velkých prostor bytu, domu, kanceláře, zdravotnického a jiného zařízení. Věřte, že se spolupráci s firmou Nábytek Holoubek sídlící v jižních Čechách nebudete litovat!