Hledáte pro svou firmu nové sídlo v hlavním městě a chcete, aby vás nepřišlo na mnoho peněz? Pokud ano, vyzkoušejte virtuální kancelář Praha, což je nový způsob zakládání firemních sídel. Navíc je vše vyřízeno rychle a za příznivou cenu. Pokud si tedy založíte virtuální kancelář, ušetříte mnoho peněz, které byste museli platit za pronájem klasické kanceláře někde na území Prahy (či v jiném městě). Navíc můžete využít i založení nové s.r.o., pronájem kanceláře a další administrativní služby.

Společnost na klíč nebo „ready-made“?

Pokud se tedy pro zprostředkovatele rozhodnete, zvažte, jestli využijete založení s.r.o. na klíč, nebo přistoupíte na koupi již založené společnosti.Společnost na klíč vzniká tak, že zplnomocníte odpovědného pracovníka, který za vás obstará veškeré kroky vedoucí právě k založení nové společnosti. Zakládání firmy se dá stihnout asi za 10 pracovních dní. Během této doby bude obstarán živnostenský list, výpis z obchodního rejstříku, rozhodnutí příslušného orgánu o zápisu firmy a registrace na finančním úřadu.

Pokud s podnikáním spěcháte, je tu tedy i jiná alternativa. A to sice zakoupení ready-made firmy. Jedná se o již existující společnost, která má splacený základní kapitál. Nemusíte se však bát, veškeré společnosti mají čistou obchodní historii a nikdy nevykazovaly žádnou obchodní, ani jinou činnost. Byla založena právě pouze za účelem prodeje. Tyto firmy jsou ihned připraveny k přepisu majitele.

Jak najít vhodné sídlo společnosti

Díky virtuální kanceláři získáte za sympatickou cenu získáte mnoho služeb a výhod. V balíčku je zahrnuto například sídlo společnosti nebo kontaktní adresa. Dále pak individuální telefonní linka s přepojením na váš mobilní telefon, zaslání korespondence, jedenkrát měsíčně zdarma či pronájem kanceláře a zasedací místnosti.

Tak neváhejte a začněte podnikat ihned!